SUPREME DHE.Age-RETINOX

– EFEKTIIVNE NOORENDAV SARI ÜLEMINEKUEAS NAISTELE. PEALE 45 ELUAASTAT ALTERNATIIVSEID NÄOHOOLDUSI POLE!

Naise elurõõm sõltub suures osas organismi hormonaalsest tasakaalust. Väline sära, optimism, energilisus, vastupanu stressile, hea tervis ja enesetunne, seksapiilsus – kõige selle eest vastutavad hormoonid.

Kahjuks saabub kord hetk, kui oma professionaalse karjääri ning küpsuse tipul ja teatud sotsiaalse staatuse saavutanud naised avastavad, et kõige planeeritu jaoks ei jätku enam jõudu. Varem või hiljem, 40.-50. eluaasta vahel, algab üleminekuperiood – loomulik etapp iga naise elus. Sellel ajavahemikul valitseb naise organismi naissuguhormoonide kontsentratsiooni järsk langus. Vananemisele viitavad välisilmingud muutuvad järjest märgatavamaks...

Kahjuks saabub kord hetk, kui oma karjääri ja küpsuse tipul ning teatud sotsiaalse staatuse saavutanud naised avastavad, et kõige planeeritu jaoks ei jätku enam jõudu. Varem või hiljem, 40.-50. eluaasta vahel, algab ÜLEMINEKUPERIOOD, mis on loomulik etapp iga naise elus. Sel ajal toimub naise organismis naissuguhormoonide taseme järsk langus ja vananemisele viitavad ilmingud muutuvad järjest märgatavamaks. Inimorganismis leidub aine, mida võib pidada hormoonide hormooniks - dihüdroepiandrosteroon (DHEA). See on nii meessugu - kui ka naissuguhormoonide tootmise eelprodukt, mida meie aju ja neerupealised toodavad pidevalt. Seega on DHEA ühest küljest on inimese bioloogilise vanuse näitaja, teisalt aga lähteaine, millest sünteesitakse kõiki inimorganismi hormoone.

DIOSGENIIN, mida saadakse metsikust jamssist, muundub organismis DHEA-ks ning kompenseerib isiklike östrogeenide tootmise langust, avaldades nahale USKUMATUT NOORENDAVAT EFEKTI!
Lisaks välispidisele teraapiale pakume menopausiga kaasnevate ebameeldivate nähtuste leevendamiseks ning hormonaalse tasakaalu korrigeerimiseks ka intensiivset seespoolset ravikuuri, mis põhineb toidulisandite ja plaastrite kasutamisel.

Kuidas aeglustada DHEA taseme langust? Kuidas lükata edasi ja leevendada ebameeldivaid üleminekuea sümptomeid?

Sünteetilistel või loomset päritolu hormoonidel põhineval hormoonasendusravil on terve hulk vastunäidustusi, kuid Ericson Laboratoire' eksperdid on avastanud DHEA looduslikud analoogid, mis sobivad kosmeetikatoodetesse ja mida saab edukalt kasutada naha noorenemisprotsesside stimuleerimiseks. Üks neist on diosgeniin, mida leidub jamsijuure mugulates. See muutub organismis DHEA-ks ning kompenseerib östrogeeni puudujääki, avaldades läbi selle nahale uskumatut noorendavat efekti!

DiOSGENIINI mõju tugevdamiseks on kõikide SUPREME SKIN CARE´i sarja preparaatide koostisesse lisatud veel üks ainulaadne komponent – RETINOOLI sünteetiline analoog. Retinoolil ehk A-vitamiinil on tõestatud nahka noorendav toime, kuid samas mõjub see nahale väga ärritavalt. Ericson Laboratoire võttis kasutusele Euroopa biotehnoloogide värskeima avastuse: uue preparaadi LOX-AGE, mis on oma kliinilise toime ja efektiivsuse poolest võrdne retinooliga, kuid millel puuduvad täielikult nahka ärritavad kõrvaltoimed. Preparaadi muudab innovaatiliseks selle koostisosade kliiniline toime. Tegu on kõrgtehnoloogiliselt toodetud kaasaegse kosmetoloogia tõelise vananemisvastase meistriteosega! Tänu hoolikalt väljatöötatud kahe komponendi – DHEA ja retinooli kombinatsioonile – õnnestub saavutada NOORENDAV EFEKT, mis on MÄRGATAV ja ka PÜSIV!

TEIST SAMASUGUST HOOLDUSSARJA PRE- JA MENOPAUSIPERIOODIKS EI LEIDU!

Rikkaliku tootevalikuga noorendav kodune hooldus sarjast SUPREME DHE.
Age on kaasaegse vananemisvastase kosmetoloogia tippsaavutus:

INTENSIIVNE HOOLDUS (komplekt): SUPER POWER LIFTING SERUM + EXTRA

NUTRITION RICH CREAM on ette nähtud naistele 40+, kes soovivad saada nende eale sobivat kvaliteetset ja püsiva toimega nahahooldust. Toote muudab innovaatiliseks selle koostisosade kliiniline toime. Kõrgtehnoloogiliselt toodetud kaasaegse kosmetoloogia tõeline vananemisvastane meistriteos. Erakordselt tõhus ning väga põhjalik hooldus, mis on ergutab naha noorenemisprotsessi. Tänu diosgeniini ülikõrgele kontsentratsioonile näeme tulemusi kohe. Toodetele on lisatud ka pinguldavaid biokomplekse, taimeekstrakte ja vitamiine, mis tugevdavad ja elustavad vananevat nahka, kiirendavad epidermise uuenemisprotsesse ja vähendavad kortsude hulka ja sügavust.

Ostes tooted komplektina, saate 15% allahindlust!

 KONTSENTREERITUD SEERUM – SUPER POWER LIFTING SERUM
on intensiivse noorendava kuuri põhitoode. Taastab näo täiusliku välimuse, soodustab kortsude vähenemist ja pinguldab nahka. Seerumit tuleks kasutada kuurina koos kreemiga. Kuuri võib korrata 2–3 korda aastas. Kuuri katkestamine ei ole soovitatav!

NOORENDAV TOITEV KREEM – EXTRA NUTRITION RICH CREAM
sobib ideaalselt küpse naha hooldamiseks. Sisaldab uue põlvkonna bioloogilisi komplekse, mis võimendavad diosgeniini noorendavat ja taastavat mõju. Sobib toitainetevaeguses olevale nahale. Kasutada koos seerumiga või eraldi.

KERGE KREEM – TOTAL COMFORT LIGHT CREAM
on suurepärane vahend igapäevaseks nahahoolduseks. Kreemi õrn sametine tekstuur tagab pikaajalise niisutuse ja taastab nahka. Sobib ka meigialuskreemiks. Kasutada koos seerumiga või eraldi.

 PINGULDAV KREEM – MAXIMUM LIFTING CREAM
taastab märgatavalt näokontuure. Pinguldab ja tugevdab nahka. Tulemuseks on märgatavalt elastsem näo- ja rinnapiirkond.

Kasutage ka sarja SUPREME SKIN CARE nahapuhastusvahendeid!

Puhastuspiim REGENERATING CLEANSING MILK ja toonik REGENERATING MOISTURIZING TONER taastavad naha elujõu ning nooruslikkuse juba igapäevase kasutamisega ja tõstavad naha kaitsevõimet. Tooted puhastavad, rahustavad ning värskendavad närtsinud nahka ja valmistavad selle ette teisteks sarja toodeteks. Kasutada iga päev. Vahendid sobivad igale nahatüübile ning on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks spetsiaalselt 45+ naistele.

Kokkuvõtteks võib öelda, et SUPREME SKIN CARE´i sari on ainulaadne, kuna suudab lahendada hormooniaalse taseme muutustega seotud nahaprobleeme. Kaasaegses kosmetoloogias puuduvad muud menopausis naistele sobivad alternatiivsed lahendused ning neid ei paista ka tulevat!

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Regenereeriv puhastuspiim atoonilisele nahale
250 ml
Regenereeriv toonik atoonilisele nahale
250 ml
Kontsentreeritud intensiivne regenereeriv super-pinguldav seerum
30 ml
Noorendav toitev taastav kreem "Rich Cream"
50 ml
Noorendav taastav kerge kreemfluid "Light Cream"
50 ml
Pinguldav kreem MAXIMUM LIFTING
 50 ml
Noorendav toidulisand
50 kapslit
INTENSIIVSE HOOLDUSE komplekt (seerum+kreem) SUPREME DHE.Age 50ml+30ml
Mini-komplekt SUPREME DHE.Age 3*10 ml