INSULINOL 

"INSULIINIDIEET" RASVARAKKUDELE
KEHAKUJU MODELLEERIMINE JA VÕITLUS TSELLULIIDI VASTU

Tselluliit ehk muutused nahaaluse rasvkoe struktuuris on tuttavad ligi 85% maailma naistest. Kahjuks põhjustab tselluliit mitmeid veresoonte ning kapillaaridega seotud probleeme, struktuurseid hälbeid ning venitusarme. Küsitlused on näidanud, et ligi 30-35 % naistest peavad ainuüksi nendest defektidest vabanemist positiivseks muutuseks. Kas see haigus tõesti kahjustab nende elustiili ja enesetunnest nii suurel määral?

Naise organismis sisalduvate rasvarakkude hulk jääb 50 ja 60 miljardi vahele, moodustades ligi 20% kogu kehamassist. Rasvkude mängib organismi energeetilise tasakaalu hoidmises üsna märkimisväärset rolli. Valged rasvarakud võivad oma mahtu piiramatult muuta: kehakaalu tõusu korral võivad nad suureneda kuni 30 korda. Paisunud rasvarakud avaldavad kudedele ebaühtlast survet, nahapind venib ning muutub mühklikuks. See surve põhjustab ka VERESOONTE KOMPRESSIOONI NING VEDELIKUPEETUST.

Esitleme UUE PÕLVKONNA salendavat ja tselluliidivastast programmi, mis põhineb värsketel, järele proovitud vahenditel, mis vähendavad adipotsüütide rasvarakkudesöögiisu! Preparaatide toime põhineb INSULIINIpeamise rasvkoe lipiidide sünteesi stimuleeriva hormooni - toimemehhanismil. INSULIIN edastab rasvarakkudele signaali glükoosi varumiseks, mida hiljem energia tootmiseks kasutada. Kui energiat ei kulutata kohe ära, siis säilitavad adipotsüüdid selle rasva kujul tulevikuks. INSULINOL-CELLULITE DIET on tõeliselt uuenduslik protseduur, mis pärsib reaalselt insuliini toimet. Preparaadid ei lase glükoosilrasvarakkude peamisel toitaineallikaladipotsüütidesse pääseda.Dieedilolevad rasvarakud ei suuda enam rasva juurde toota!

2 tselluliidivastasest geelist koosnev komplekt

Kergelt soojendava toimega päevageel takistab glükoosi muundumist rasvaks tänu uue põlvkonna aktiivsetele kompleksidele ADIPOSLIN JA MIRICELINE. Lokaalse tselluliidi jaapelsinikoore efektivastaseks võitluseks loodud spetsiaalne vahend!

Kergelt jahutava toimega öögeel aitab kaasa lipolüüsile, lõhestades rasvu ja väljutades neid vereringesse. Rasvkoe lakkamatule lõhestamisele ja efektiivsele drenaažile aitavad kaasa ka öiseks kasutamiseks mõeldud plaastrid. Tugeva tselluliidivastase toimega plaastrid tuleb kinnitadaprobleemsetelepiirkondadele, jättes iga järgmise plaastri vahele ligi 6 cm ruumi. Kasutada koos geelidega (intensiivse kuuri raames) või iseseisvalt.

 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
INSULINOL BOX E541 200 ml
INSULINOL PATCHES E544
100 ml
LIPO SCULPTOR 1 tk