ACTI-BIOTIC

AKNE RAVI JA RASUSE NAHA ÕIGE HOOLDUS

Akne peamine tekkepõhjus on meessuguhormoonide (androgeenide) kontsentratsiooni tõus. Noormeeste ja neidude organismis toimuvad hormonaalsed kõikumised põhjustavad rasunäärmete suurenemist ja intensiivset stimulatsiooni. Selle tulemusena muutub nahk rasvasemaks ja poorid suuremaks, mis võib viia akne tekkeni.

Rasunäärme suurenemisel muutub paratamatuks, et selle suue mõnikord ummistub nahasoomustega. Sellisel juhul hakkavad selles naharasu glütseriinidest toituvad bakterid kiiresti paljunema, tekib põletik, millest arenebki välja akne.

 Hormoonid + bakterid + põletik  = AKNE

Kõigist nahaprobleemidest võib psühholoogilist mõju pidada kõige suuremaks just akne puhul. Statistika näitab, et akne avaldub koguni 90% teismelistest. Aknest vabanemiseks on vaja seda ravida. Lööbed ja punnid võivad ajaga küll väheneda, kuid ei kao täielikult. Ligi 40% täiskasvanud naistest kannatab jätkuva akne käes. Valede ravivõtete kasutamine võib aga põhjustada pöördumatuid tagajärgi – aknearme. Paljud poodides müüdavad ja aktiivselt reklaamitavad tooted mitte ei ravi aknet, vaid mõjutavad ainult selle väliseid sümptomeid. Nende mittejärjepidev kasutamine võib haiguse nähte hoopis süvendada.

PÕHIMÕTTELISELT UUS VIIS RASUSE NAHA RAVIKS

Töötasime välja ainulaadsed vahendid, mis võimaldavad hormoone ajutiselt neutraliseerida ja rasunäärmeid nende mõju eest kaitsta. Teismeliste jaoks eriti olulist organismi üldist hormonaalset tasakaalu seejuures ei mõjutata. Oleme uhked, et ERICSON LABORATOIRE’i aastatepikkuse töö tulemusena oleme välja töötanud tugevatoimelised preparaadid, mis võimaldavad jagu saada ka raskeimatest aknejuhtudest, ilma et peaks kasutama ravimeid. Ilusalongis läbiviidavates ainulaadsetes protseduurides kasutatakse rakuekstrakte, biomaske ja seerumeid. Oleme suutnud aidata juba sadu inimesi, kes on vabanenud rasusest nahast.

AKNE RAVI JA RASUSE NAHA HOOLDAMINE -
MITTE SPRINT, VAID MARATON!

PAKUME LAIA VALIKUT RASUSELE NAHALE MÕELDUD TOOTEID, KUNA IGA RAVISTAADIUM EELDAB ERILISI MEETODEID JA HOOLDUSVAHENDEID

PÕLETIKE RAVI

Koduseks hoolduseks mõeldud ravikomplekt ACTI-BIOTIC
Koosneb seerumist SEBO-SERUM, reguleerivast geelist SEBO-GEL ja ravimaskist SEBO-MASK. Komplekt pakub akne korral kiiret abi, kuid seerumit ja geeli tuleb kasutada katkestamatult 30 päeva jooksul. Vastasel juhul võivad haigusnähud tagasi tulla. Kõik kolm vahendit on mõeldud akne ilmingute kiireks leevendamiseks, rasuerituse ja naha rasususe vähendamiseks ning naha tõhusaks puhastamiseks. Esimesed tulemused muutuvad märgatavaks juba esimesel kasutusnädalal. Seerum ja geel pärsivad põletikke ja normaliseerivad rasueritust, tõkestades hormoonide mõju rasunäärme aktiivsusele. Vahendeid tuleb kanda iga päev põletikulistele piirkondadele. Ravi ajal tuleks maski kasutada iga päev, hiljem 1-2 korda nädalas. Mugavaks reisimiseks pakume kaasa minikomplekti.

NAHARASU VÄHENDAMINE JA KOMEDOONIDE TEKKE TAKISTAMINE

IGAPÄEVANE HOOLDUS: PESUMINE ja PUHASTAMINE

 IGAPÄEVANE KASUTUS

Pesemine ja puhastamine kaks korda päevas: igapäevaseks näopesuks, meigieemalduseks ja nahahoolduseks kasutatakse vedelseep-geeli. Vahend alustab rasunäärmete tegevuse reguleerimist juba näopesu ja puhastuse käigus, kuna selles sisalduvad aktiivsed koostisosad võimaldavad vabu hormoone isoleerida. Vedelseep-geel ei kuivata nahka, reguleerib rasueritust ning pH-taset. Seda saab kasutada alati, sõltumata ravistaadiumist. 

 RASUNÄÄRMETE AKTIIVSUST REGULEERIV KREEM SEBO-CREAM

Ideaalne vahend põletikulise rasuse naha igapäevaseks hoolduseks. Kreemi pehme tekstuur hooldab õrnalt põletikulist nahka ning vähendab rasunäärmete aktiivsust. Tänu selles sisalduvale salitsüülhappele avaldab kreem nahale pehmet koorivat toimet.

SALITSÜÜLKOORIJA  SEBO-PEELING

Salitsüülhapet sisaldav koorija eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid komedoonidest. Toode puhastab nahka, reguleerib rasueritust ja valmistab naha ette raviseerumite, maskide ja kreemide vastuvõtmiseks.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
ACTI-BIOTIC   
KIIRETOIMELINE SEERUM SEBO-SERUM E529 15 ml
RASUERITUSE REGULAATOR SEBO-GEL E530  30 ml
SALITSÜÜLKOORIJA SEBO-PEELING  50 ml
RAVIV PUHASTUSMASK  SEBO-MASK   50 ml 
ÕRN VEDELSEEP  250 ml
NIISUTAV RAHUSTAV KREEM SEBO CREAM  50 ml
MINI-KOMPLEKT ACTI-BIOTIC 3*10ml

Akne peamine tekkepõhjus on meessuguhormoonide