HYDRA CLINIC

KUIVA NAHA DERMATOLOOGILINE HOOLDUS JA RAVI
RAVITEHNOLOOGIAD: BIOSOBILIKUD PREPARAADID, „INTELLIGENTSED HÜDROLIPIIDID“, AKVAPORIINID JA MIKROPLAASTRID

99% naistest kurdavad, et nende nahk on liiga kuiv ning et tavalised kosmeetikatooted avaldavad ainult pinnapealset mõju, niisutades nahka ainult lühiaegselt. Vahendid võivad olla erinevad... Kõige sagedamini kosmetoloogide ja nahaarstide poolt soovitatavad tooted on erinevate toimemehhanismidega, millel on omad tugevad ja nõrgad küljed. Ebaregulaarse kasutamise korral võivad nad nahafunktsioone ja selle seisundit koguni halvemaks muuta.

HYDRA-CLINIC on INNOVATSIOONI viimane sõna, mis kasutab viimaseid bioloogia- ja meditsiinialaseid teadusavastusi. Tegemist on NIISUTAVA ja TOITVA DERMATOLOOGILISE nahahooldusega, mis aitab taastada epidermise loomulikke niisutusmehhanisme ning aitab kaasa niiskuse OPTIMAALSELE jaotumisele nahas.

Järgides oma innovatsioonistrateegiat võtsime üle EUROOPA BIOMEDITSIINI PARIMAD SAAVUTUSED ning lõime viimaste avastuste baasil USKUMATUD preparaadid, mille kasutamine aitab saavutada hämmastavaid tulemusi !

Jätkuvad põhjalikud uuringud, mis käsitlevad epidermise sarvkihti isikliku ainevahetusega dünaamilise koena ning uusimad avastused rakkude ehituse valdkonnas avavad uue perspektiivi kuiva naha hoolduse meetoditele ning sunnivad meid üle vaatama preparaatide koostisi.

UUS PROGRAMM HYDRA CLINIC koondab endasse värskeimatel teadusavastustel põhinevad uuendused, mis võimaldavad VAHETULT mõjutada naha looduslikke niisutusmehhanisme:

-        Preparaadid sisaldavad „INTELLIGENTSEID HÜDROLIPIIDE“, mis suudavad reguleerida naha niisutustaset sõltuvalt väliskeskkonna niiskusastmest. Need biomimeetilised ained jäljendavad epidermise fosfolipiidide struktuuri ning on nahaga BIOLOOGILISES KOOSKÕLAS, aidates samaaegselt taastada naha kaitsekihi loomulikku struktuuri.

-        Preparaadid sisaldavad AKVAPORIINIDE (vedelikku epidermises ümber jaotavate mikrokanalite) arengut soodustavaid aineid.

-        Preparaadid sisaldavad looduslikke aineid, mis moodustavad ISEREGULEERUVA FÜTOKOMPLEKSI, mis aitab märkimisväärselt kiirendada epidermise taastumisprotsesse.

-        Pikaajaline niisutus ja epidermise kahjustatud piirkondade taastumine saavad võimalikuks tänu preparaatide erilisele valmistamistehnoloogiale – MIKROPLAASTRITE toimega kreemid.

Tootesarja kuulub  ka huulepalsam – ainulaadne viis suurendada huuli ilma süstideta!

MUGAVUSE TAASTAMINE JA VANANEMISE ENNETAMINE

2 SUUNDA ÜHES TOOTESARJAS: INTENSIIVNE NIISUTUS + TOITMINE
TEIE NAHA ÕIGE HOOLDUS NING MUGAVUSE TAASTAMINE

Kuiva nahka on väga lihtne diagnoosida: nahk on tuhm ning puudutusel ebatasane, seda iseloomustavad kestendused silmatorkavad sügavad kortsud. Kuivuse ilmingud võivad esineda igal nahatüübil: rasusel ja normaalsel, õhukesel ja paksul, tundlikul ja mitte eriti tundlikul. Kuiv nahk on puuduliku toitmise ning niisutuse tulemus. Seepärast peab ÕIGE hooldus ennetama ja ravima naha kuivust. Kahekordne hooldus ühendab 2 suunda, mis ühilduvad omavahel ning on suunatud sama ülesande lahendamisele – mugavuse taastamisele ning liigsest kuivusest tingitud vananemise ennetamisele.

Kliiniline hooldus dehüdreeritud ja kuivale nahale!

ESIMENE REEGEL – ÕIGED PUHASTUSVAHENDID

PUHASTUSPIIM JA NIISUTAV NÄOVESI AQUA-SOURCE
Kuiva naha omanikud peavad hommikuse ja õhtuse näopesu rituaali suhtuma erilise tähelepanuga HYDRA CLINIC sarja tooted eemaldavad meigi, puhastades õrnalt ja pehmelt kuiva nahka. Vahendid säilitavad ja parandavad naha lipiidset kaitsekilet, avaldades kuivale nahale rahustavat toimet ning leevendades ebameeldivaid aistinguid. Puhastusvahendid valmistavad naha ette järgnevate kosmeetiliste vahendite pealekandmiseks.

TEINE   REEGELKASUTAGE SEERUMEID!

NIISUTAV SEERUM AQUAFIX
Seerum kompenseerib hetkega naha niiskuse puudujäägi. Seerumi hüdrogeelne struktuur aitab sellel kiiresti imenduda kogu epidermisesse, sidudes maksimaalset veemolekulide hulka. Nahk muutub siledaks ja sametiseks, just kui seda oleks seestpoolt täis pumbatud.

TOITEV SEERUM NUTRI-FORCE
Tõeline eliksiir kahjustatud kuivale nahale. Seerum pakub hädaabi ning intensiivset hooldust kahjulikest väliskeskkonna teguritest mõjutatud kuivale nahale. Taastab ja elustab nahka, korvab naha jaoks eluliselt vajalike lipiidide puudujäägi ning tagab vajaliku niisutustaseme. Seerum käivitab epidermise iseeneslikud taastumisprotsessid.

KOLMAS REEGEL – INTENSIIVNE JA PÕHJALIK NIISUTUS

AKTIIVNE NIISUTAV KREEM AQUAJET FLUID
Ideaalne igapäevane hooldus kerget tekstuuri vajavale nahale. Fluidum taastab naha niiskusastme ja meeldiva värskustunde. Üliõhuke tekstuur imendub kergesti ning niisutab nahka kogu ulatuses. Piisav kogus niiskust taastavad naha täiusliku välimuse ja mugavustunde.

TAASTAV NIISUTAV KREEM AQUAVITAL
Kreem hellitab Teie nahka värskendavas „vannis“, taastades elustava niiskuse varud. Õrn tekstuur imendub kergesti ning toidab nahka kõige sügavamate kihtideni välja, just kui pumbates seda seestpoolt. Nahk muutub silmnähtavalt, selle sära, värskus, pehmus ja läige taastuvad.

TAASTAV NIISUTAV KREEM HYDRO-PATCHES
Sügava ja intensiivse niisutuse tagav kreem. Korvab niiskuse puudujäägi kogu epidermise ulatuses ja tagab pikaajalise toime tänu mikroplaastrite tehnoloogia kasutamisele. Tõeline nauding nahale. Väsimusnähud kaovad hetkega, kortsud ja kurrud silutakse „seestpoolt“. Kreemi suurepärane geeljas tekstuur toidab nahka, muutes näo säravaks ja taastades selle mugavustunde.

NELJAS REEGEL – INTENSIIVNE TOITMINE PÄEVAL JA ÖÖSEL

INTENSIIVNE TOITEV KREEM INTENSIVE REPAIR
 Kreem kompenseerib eluliselt vajalike lipiidide puudujäägi ja niisutab nahka. Kui väliskeskkonna kahjulikud tegurid on muutnud naha kuivaks ja ärritunuks, siis eluliselt oluliste lipiidide taastamine aitab tagasi tuua selle elujõu ja käivitada loomulikke taastumis- ja niisutusprotsesse. Kreemi rikkalik koostis vabastab hetkeliselt ebamugavustundest ning pakub kindlat kaitset kogu päeva jooksul.

TAASTAV TOITEV ÖÖKREEM
Äärmiselt rikkalik toitainete kooslus. Kreem regenereerib ja taastab Teie nahka öisel uneajal. Sobib ideaalselt väga kuivale alatoidetud nahale. Korvab eluliselt vajalike lipiidide puudujäägi nahas ning tagab vajaliku niisutusastme. Käivitab epidermise loomulikud taastumisprotsessid. Kreemi mugav tekstuur mässib naha pehmesse kookonisse ning võimaldab koostisainetel tungida sügavale nahka, toimides kogu öö vältel ning aidates taastuda igapäevase stressi kahjulikest tagajärgedeks. Hommikul on nahk värske, sile ning täis eluõudu.

UUDIS: HUULEPALSAM – SUURENDAB HUULI NING KAITSEB OHATISE EEST!
Huulepalsam on mõeldud naistele, kes soovivad muuta oma huuli ilmekamaks, täidlasemaks ja tundelisemaks. Hoolikalt valitud uuenduslikud koostisosad aitavad ühendada 4 toimet: niisutus, mahu suurendamine, immuunsuse parandamine ning kortsude vastane toime.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
AQUA SOURCE PUHASTUSPIIM E794
250 ml
AQUA SOURCE NIISUTAV TOONIK E795
250 ml
PUHASTAV MITSELAARNE NÄOVESI E2338
250 ml
NIISUTAV SEERUM WATER FIXING SERUM E796
30 ml
TOITEV SEERUM REPAIR SERUM E797
30 ml
NIISUTAV KREEM INTENSE HYDRATION CREAM E798
50 ml
TOITEV KREEM INTENSE NUTRITION CREAM E799
50 ml
INTENSIVNE NIISUTAV KREEM HYDRO PATCHES E800
50 ml
NIISUTAV FLUIDUM ACTIVE MOISTURIZING FLUID E801
50 ml
TAASTAV ÖÖKREEM REPAIR NIGHT CREAM E802
50 ml
HUULI SUURENDAVA TOIMEGA HUULEPALSAM PLUMPING LIPSTICK
15 ml
MINI-KOMPLEKT HYDRA CLINIC 3*10 ml
REISIKOMPLEKT HYDRA CLINIC