FRESH CAVIAR

PRESTIIŽ, LUKSUS JA INNOVATSIOON
ÜLETAMATU VANANEMISVASTANE MÕJU

KALAMARI haruladne ja väga hinnaline looduslik toode. See sisaldab VITELLUS (vita - elu lad. k.) toitainete kompleksi, mis on vajalik iga eluskoe ehituseks, arenguks ning taastamiseks.

VITELLUS on rikas resursside allikas, mis aitab säilitada rakkude elutegevuse aktiivsust. See sisaldab mitmekesiseid peptiide ning aminohappeid, mis omavad kõrget aineväärtust. Vananedes kaotavad naharakud võime sünteesida valke, eriti kollageeni ning elastiini. Luksuslik tootesari  FRESH CAVIAR! hõlbustab naha taastumist ning uuenemist.


Et korvata toitainevaegust, omastavad naharakud kõik kalamarjas olevad ained. Seepärast peetaksegi kalamarja äärmislet väärtuslikuks, 100% looduslikuks ainete sünteesiks vajaliku ehitusmaterjali allikaks, mis hoiab naha noorena. FRESH CAVIAR on ohutum ja odavam reaalne alternatiiv loomsetele platsentaekstraktidele, mis olid eelnevalt aktiivses kasutuses tuntud Šveitsi kosmeetikafirmade rakuteraapia toodetes.

Et sobida ka kõige tundlikuma ning nõudlikuma nahale, on toode lõhnatu ja säilitusainevaba.

FRESH CAVIAR’i elegantne protseduur esindab rakukosmeetika valdkonnas absoluutset täiuslikkust. Spetsiaalselt väga nõudlikule kliendile loodud hooldus muutub soovitud lisaks igale ANTI-AGE protseduurile. FRESH CAVIAR lisab igale teraapiale vananemisvastase tähenduse.

Võib kasutada ka eraldi täiendava hoolduskuurina ilusalongi noorendavate protseduuride vahel.

LUKSUSKOSMEETIKA OTSE KÜLMKAPIST? JA!

Koduseks kasutamiseks mõeldud tootesari FRESH CAVIAR  on kosmeetikaeliit ning on ettenähtud küpse naha kvaliteethoolduseks.

Saavutamaks erinevaid eesmärke (niisutamine, toitmine, pinguldamine), on tooted jaotatud kolme kategooriasse:
- õrna sametise struktuuriga kreemid, mis sisaldavad koostisosi värske kalamarja rakkudest
- ööhoolduseks mõeldud tootekompleks, mis koosneb Kalamarja Seerumist ning Ultra-Taastavast kreemist
- õrn puhastaja, mis taastab perfektse välimuse ning naha elujõu

 

SOBIB KA KÕIGE TINDLIKUMALE NAHALE

Teadus- ja uurimislabor ERICSON LABORATOIRE on välja töötanud lõhna- ning keemiliste säilitusainetevabad retseptid, mis on sobilikud õhukesele ja tundlikule nahale. Kõik FRESH CAVIAR sarja tooted on lõhnavabad. See ennetab allergiatekke, mida võivad esile kutsutuda mõned kosmeetikas kasutatavad lõhnaained. Seega sobib tootesari FRESH CAVIAR ERITI TUNDLIKU, , õhukese ning allergilise nahaga klientidele.

FRESH CAVIAR toodete pakendid on elegantsed ning kõrgtehnoloogilised – vaakumpudelid on varustatud klapiga, mis tagab toote säilimise nii hoidmise kui ka kasutamise käigus.

FRESH CAVIAR SARI – KOSMEETIKA KÜLMKAPIST

Meie eesmärgiks on säilitada kõikide aktiivsete koostisosade efektiivsus. Seepärast soovitamegi hoida koduseks hoolduseks mõeldud tooteid enne ja pärast kasutamist külmkapis (max. +4°С). Sellisel temperatuuril hoiustamine ennetab bakterite ja mikroorganismide arengut.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Niisutav kreem 
50 ml
Toitev kreem
50 ml
Liftingu toimega kreem
50 ml
Õine hoolduse komplekt: Seerum+Kreem  FRESH CAVIAR
15 ml+50 ml
Koralliekstraktiga koorija 50 ml 
Puhastav Säraõli FRESH CAVIAR 250 ml 
Säranäovesi FRESH CAVIAR  250 ml
Mini-komplekt FRESH CAVIAR karp 3 tk