SLIM FACE LIFT

KAHETOIMELINE PROGRAMM:
NÄOOVAALI MODELLEERIMINE  JA PINGULDAMINE
ALTERNATIIVIKS PLASTILISELE KIRURGIALE JA NIITIDEGA PINGULDAMISELE

Programm SLIM-FACE-LIFT on loodud spetsiaalselt nendele naistele ja meestele, kes soovivad välja näha nooruslikud ning seista vastu näonaha vananemisele.

  • See programm on mõeldud neile, kes ei soovi alluda plastilisetele operatsioonidele ning muudele radikaalsetele välimuse muutmise meetoditele. Tavaliselt nende puhul on tegu kirurgilise sekkumisega ning tulemused on tihti ettearvamatud ning on seotud paljude riskidega.
  • See programm on mõeldud klientidele, kes eelistavad LOOMULIKKE RAVIMEETODEID.

Uudne protseduur põhineb kõige uuematel esteetilise iluravi saavutustel. Unikaalsed preparaadid ning mõjumetoodikad võimaldavad tõhusalt parandada näoovaali ning võidelda rasvladestumistega, mis vajuvad allapoole ja muudavad näokuju.

MOLEKULAARNE MODELLEERIMINE

Tänu teaduslaborites kasutusel olevale 3D molekulaarsele modelleerimise metoodikale, lõid teadlase aine, mis suudab toimida tõhusalt mõjutada polüamiinide - põhimolekule, mis vastutavad adipotsüütide lisatekkimise eest. Teadusuuringute edusammud loovad esteetilisele iluravile tõhusa vahendi: uue põlvkonna preparaadid võimaldavad saavutada radikaalseid tulemusi ning rasvkoe vähenemise. 

ALTERNATIIV NIITIDEGA PINGULDAMISELE?

Just kirurgiliste niitidega pinguldamine, mille puhul nahakihid «õmmeldakse läbi», andis põhjuse ERICSON LABORATOIR’le mõistliku alternatiivi otsimiseks. Meie uue programmi eesmärgiks, nagu ka kirurgiliste niitide puhul, on näokuju modelleerimine ja korrigeerimine, aga ka elastsuse taastamine. Kuid meie tulemused saavutatakse läbi loomulikele bioloogilistele protsessidele suunatud mõjule.  

Ning tulemused on muljetavaldavad!

Meie ilu ja nooruse visuaalne tajumine põhineb keskmise kolmandiku «näogeomeetria» vaatevinklist: mahud, nurgad ja jooned. Just need parameetrid määravad individuaalsuse ning välise atraktiivsuse. Rasva kambrite transformatsioon, gravitatsiooniline vajumine, põsesarnade ja põskede vahelise nurga muutmine, ebaselge näoovaal ning teised vananemise ilmingud on põhjustatud protsesside poolt, mis toimuvad sidekudede ning nahaaluse rasvkoe sees. 
Näo sidekude ning selle seisund mängib väga suurt rolli. Sidekude koosneb 80% kollageeni ja elastiini kiududest, mis on asetatud geelilaadsesse ainesse. Fibroblastid on rakud, mis vastutavad kollageeni ja elastiini tootmise eest. Vanusega nende arv ja aktiivsus väheneb. Vanusevahemikus 20-60 langeb nende arv ning tootmisvõime kuni 50% võrra.

Kas tõesti on võimalik osutada gravitatsioonilisele vajumisele vastupanu kirurgiliste niitideta või plastilise näo ringlõikuseta? Uute preparaatidega, mis on loodud fokaalse adhesiooni uuringute tulemuste baasil, on see võimalik!

TOPELTMÕJU:
NÄOOVAALI KORRIGEERIMINE NING PINGULDAMINE LÄBI RASVKOE VÄHENDAMISE
PÕSKEDE JA LÕUAPIIRKONNAS

Täielik näokuju modelleerimisprogramm peab kindlasti hõlmama koduse hoolduse vahendeid (intensiivse või täiendava kuuri kujul).

PUHASTAMINE:  Noorendava hoolduse rituaal algab naha puhastamisest, toniseerimisest ja niisutamisest spetsiaalsete vahendite abil. Tootesarja SLIM FACE LIFT nahapiim ja energeetiline toonik puhastava hoolikalt Teie nahka ning võitlevad vanusega kaasneva väsimuse vastu, tagades hetkelise stimuleeriva efekti juba esimeses hooldusstaadiumis. 

INTENSIIVNE HOOLDUS: hooldus algab seerumitest-uue põlvkonna võimsatest kosmeetilistest “kokteilidest”-LIPO DRAIN ja FIBRO-ELASTIC

SEERUM LIPO DRAIN: Vähendab rasvarakkude hulka ning suurendab hüppeliselt isikliku kollageeni tootmist. Rasvaladestused hakkavad sõna otseses mõttes “sulama”, esialgne näokuju taastub.

SEERUM FIBRO-ELASTIC: Pinguldab seestpoolt kortse ja kurde, tagades kiire ja silmnähtava tulemuse ning vähendades laubal, silmade ümbruses ning suunurkades paiknevaid kortse.

IGAPÄEVANE HOOLDUS NAHA PINGULDAMISEKS JA ELUSTAMISEKS

PINGULDAV TAASTAV KREEM ACTININE-TENSIVE: tagab hetkelise pinguldava efekti.Tänu kreemi struktuurile ja koostisele pinguldab see kiirelt nahka, taastab turgori ning tõstab naha elastsust. Iga päevaga näoovaal paraneb ning kudede toonus tõuseb. Kasutada koos seerumitega.

NIISUTAV TAASTAV KREEM FIBRILINE-CONFORT – Kreemi kerge ning siidjas struktuur niisutab kiirelt kuiva nahka selle kogu sügavuses. Kasutada koos seerumitega.

TOITEV TAASTAV KREEM INTEGRINE-NUTRITION: toitev, toniseeriv, regenereeriv kortsuvastane kreem. Kreemi rikkalik ning sametjas struktuur taastab kiirelt alatoidetud naha mugavustunde. Kasutada koos seerumitega.

MUUTUGE KAUNIMAKS OMA NÄOKUJU TÄIUSTAMISE TEEL!

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Puhastuspiim SLIM FACE LIFT
250 ml
Energeetiline toonik SLIM FACE LIFT
250 ml
Komplekt DUO FORCE SERUMS
2*30 ml
Pinguldav kreem ACTININE-TENSIVE
50 ml
Taastav niisutav kreem FIBRILINE-CONFORT
50 ml
Taastav toitev kreem INTEGRINE-NUTRITION
50 ml
Mini-komplekt SLIM FACE LIFT 3*10 ml