MANUCARE

                                 INTENSIIVNE TOITMINE. INTENSIIVNE NIISUTAMINE. INTENSIIVNE KAITSEMINE                             "ÕIGE" KÄTEHOOLDUS

Kõik teavad, kui oluline on käte tervis ja heaolu: käed on meie põhiline "tööinstrument", mida me kasutame igaks otstarbeks! Otseloomulikult tähendab see, et käed puutuvad pidevalt millegagi kokku ning seetõttu peab käte nahk pidevalt erinevaid mõjutusi taluma. Käed on väliskeskkonnale pidevalt avatud ning kätenaha seisund ütleb nii mõndagi inimese kohta, reetes tema vanust, tegevusvaldkonda ning enesehoolitsemise harjumusi (või nende puudumist). Kätehooldus moodustab asendamatu osa üleüldisest välimuse eest hoolitsemisest.

 Seega pole üllatav, et käte nahk vajab ERILIST hooldust.                                                                                        Pakkume Teile uudset tootesarja õigeks kätehoolduseks:


KÄTENAHA ERILISED VAJADUSED

Meie käed on sunnitud igapäevaselt kokku puutuma erinevate agressiivsete välisfaktoritega, nt vesi, seep, erinevad vedelikud, UV-kiirgus jne. Lisaks, nagu me just nägime, on kätenahas anatoomiliste ja füsioloogiliste eripärade tõttu väga vähe naharasu lipiide, mis tähendab, et see vajab pidevat hoolt. Vastasel juhul ammenduvad naha kaitsevõimed kiiresti, selle tõkkefunktsioon muutub nõrgemaks, nahk muutub hapraks, tundlikuks, kahjustustele avatumaks ning väga kuivaks. Järgmisena võib nahk hakata lõhenema, millele järgnevad infektsioonid ja põletikud ning vältimatu dermatoos. Erinevad kätehooldusvahendite kasutamine aitab kompenseerida naharasu lipiidide puudujäägi, säilitada naha loomulikku pH-taset, stimuleerida rakkude taastumisprotsesse ning kaitsta nahka UV-kiirte kahjuliku mõju eest.

 ERICSON LABORATOIRE pakub 3 erinevat vahendit kätenaha efektiivseks kaitseks ja õigeks hoolduseks kodustes tingimustes:

-                      INTENSIIVNE TOITMINE: toitev kreem NUTRI-ACTIVE

-                      INTENSIIVNE NIISUTUS: toitev kreem HYDRA-ACTIVE

-                      PIGMENTATSIOONI KORRIGEERIMINE: valgendav kaitsekreem CLEAR-ACTIVE

SARJA PREPARAADID:

Nimetus Maht
 MANUCARE TOITEV KÄTEKREEM NUTRI-ACTIVE tuub 50 ml
MANUCARE NIISUTAV KÄTEKREEM HYDRA-ACTIVE tuub 50 ml
MANUCARE VALGENDAV KÄTEKREEM  CLEAR-ACTIVE tuub 50 ml