DERMA SUN

KAITSEPÄIKESE EEST.
TURVALINE PÄEVITUS

PÄEVITUS — KASU, KAHJU, NAUDING

Tervele inimesele ei saa keegi päikese käes viibimist keelata. Ühtlane päevitus ja pruun nahajume viitavad naudingule, jätavad meeldiva ning kütkestava mulje. Enamik inimesi püüab päikesekiirte kaudseid mõjusid — kiirenevad vananemisprotsessid, nahaprobleemide süvenemine ning mitmesuguste haiguste areng — ignoreerida. Siiski on need ohud olemas. Ainus võimalus turvalisuse ja naudingu vahelise tasakaalu säilitamiseks on ÕIGETE kaitsevahendite kasutamine!

NAHK JA PÄIKE — SÕBRAD JA VAENLASED

Põhilised ohuallikaks on erineva lainepikkusega ultraviolettkiirguses — UVA- ja UVB-kiirgus. Tungides nahka ja organismi kudedesse põhjustavad need kiirgused erinevaid reaktsioone. Kasulike reaktsioonide seas on näiteks D-vitamiini varude suurenemine, kahjulike seas aga rakkude geneetilise aparaadi (DNA) mõjutamine. Et ennast kahjulike mõjude eest kaitsta, leiutas loodus pigmentatsioonimehhanismi, mida meie nimetame päevituseks. Naha paksenemine ning tumedaks muutumine on sisuliselt looduslik kaitsereaktsioon.

Isiklik pigment on ainus UV-kiirguse eest kindlat kaitset pakkuv vahend. Enamik päikesekaitsevahenditest pole muud kui filtrid ja ekraanid, mis suudavad kiirguse intensiivsust osaliselt vähendada. Keemilised ained ärritavad nahka ega lahenda probleemi põhjust: enamik UV-kiirtest pääseb endiselt kudedesse, avaldades neile oma kahjulikku mõju...

“TARGAD” PÄIKESEKAITSE- VAHENDID

Bioonika ehk biomimeetika on paljulubav teadusharu, mis laenab loodusest hinnalisi ideid ning rakendab neid kosmeetikas. Selleks, et luua loomulikku päevitust, on vaja hakata tootma pigmenti. Pigmendi hulk sõltub inimese fototüübist — tema päevitumisvõimest. Fototüüp (naha, silmade, juuste värvus, võime toota pigmenti) sõltub omakorda teatud naharakkude ehk melanotsüütide kogusest. Nii tekib paradoks: selleks, et olla valmis päikesega silmitsi seista, peab olema juba kergelt päevitunud. Kuidas seda saavutada?
Vastuolu lahendamiseks on ERICSON LABORATOIRE lisanud oma päikesekaitsevahenditesse ainulaadse kompleksi THALITAN. Preparaat imiteerib isiklike hormoonide toimet, mis soodustavad pigmendi tootmist. See koostisosa käivitab kohe melaniini tootmise tavapärasest 60-70% suuremas mahus. Tulemuseks on ühtlane, laikudeta (kuna mõjutatakse kõiki nahapiirkondi) ning kauakestev päevitus, kuna saate kreemi kasutamist jätkata ka päevitamise järel. Niisiis: olete valmis päikesega kohtuma, saate oma nahatüübi seisukohast maksimaalse päevituse ning olete kaitstud nii ärapõlemise riski kui ka vananemise ning nahahaiguste eest!
Turvalise päevituse teine komponent on kaitsefilter. Kaitsvad koostisosad on reeglina kunstlikku päritolu ning pole loodud kõrge temperatuuri jaoks. Pikaajalise päikese käes viibimise jooksul astuvad nad nahaga ettearvamatutesse keemilistesse reaktsioonidesse, põhjustades ärritusi ja allergiaid. ERICSON LABORATOIRE uuris koostöös Prantsuse teadlastega vulkaanilistes lõhedes elutsevaid mikrovetikaid. Tegemist on mikroorganismidega, kes elavad ülikõrge rõhuga ja temperatuuriga, sisuliselt hapnikuvaeses keskkonnas. Mikrovetikate põhjal töötati biotehnoloogilisel teel välja ainulaadne uue põlvkonna koostisosa VENUCEANE. Tegemist on suurepärase näitega kõrgete temperatuuride poolt mõjutatud nahka kaitsvatest nanotehnoloogiatest. Vetika ellujäämismehhanism antakse edasi nahale. Kas see on ulme? Ei, kõigest tipptehnoloogiad!

PÄIKESELINE TOOTESARI DERMA SUN

Päikesekaitsevahendeid kasutatakse intensiivselt ning pikaajaliselt. Seetõttu sisaldavad meie kreemid ja ihupiimad ka vananemise ning kortsude vastu võitlevaid aktiivseid komplekse ning naha niisutust soodustavaid preparaate. Taimseid ekstrakte, biokomplekse, vitamiine ja looduslikke õlisid sisaldavad DERMA SUN sarja tooted tagavad turvalise ning ühtlase päevituse ning hoolitsevad naha eest niisutades, toites, ennetades vananemist.

Uue põlvkonna progressiivsed vahendid turvalise, ühtlase ning ilusa päevituse saavutamiseks!

NÄONAHA HOOLDUSVAHENDID

PÄIKESEKAITSEKREEM NÄOLE MAKSIMAALSE KAITSEFAKTORIGA SPF 50
Näokreem tagab maksimaalse kaitse päikesekiirte mõju eest ning blokeerib rakkude fotovananemise mehhanisme. Kreem on vajalik neile, kes viibivad väga aktiivse päikese käes või ekstreemsetes ilmastikuoludes ning soovivad oma näonahka pikaajalise päikese käes viibimise jooksul kaitsta. Soovitame kanda kreem esmalt kõige päikesetundlikumale piirkonnale: laup, nina, silmad ja huuled..

NOORENDAV JA NIISUTAV PÄIKESEKAITSEKREEM NÄOLE KAITSEFAKTORIGA SPF-30
„Kaks ühes“ vahend ühendab vananemisvastase toime efektiivse kaitsega päikese eest. Kreemi koostises on ülitaastavaid komponente, mis on päikese poolt kahjustatud nahale äärmiselt vajalikud. Sobib kasutada näol, dekolteel ja õlgadel.

KEHAHOOLDUSVAHENDID

NIISUTAV JA TAASTAV FLUID NÄOLE JA KEHALE KAITSEFAKTORIGA SPF-30 
Multiaktiivne vahend oma naha kaitsmiseks päikese eest (sobib nii näole kui kehale), fluid võitleb naha fotovananemise vastu ning soodustab kiiret päevitust. Kerge kreemjas tekstuur ennetab naha kuivamist ning ei lase ketendusel tekkida.Piisav kaitsefaktor.

Päikesesarja DERMA SUN tooteid on võimalik ning lausa kohustuslik kasutada mitte ainult suveperioodil, vaid ka reiside kõigus teistel hooaegadel. Igal juhul on enne päikese käes viibimist vajalik konsulteerida kosmetoloogiga, et asjatundjalt nõu küsida.

USALDAGE PROFESSIONAALE!

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
PÄIKESEKAITSEKREEM MAKSIMAALSE KAITSEFAKTORIGA SPF50
50 ml
PÄIKESEKAITSEKREEM   SPF30
100 ml
PÄIKESEKAITSEKREEM NÄOLE JA KEHALE SPF30
200 ml