BIOLOGIC DEFENSE

UNIKAALINE KAHEASTMELINE NÄOHOOLDUSPROGRAMM
MIKROBIOOTILISE TASAKAALU TAASTAMINE JA IMMUUNSUSE STIMULEERIMINE
UUE PÕLVKONNA FÜTOÖSTROGEENIDEGA NÄOHOOLDUS, MIS ARVESTAB TEIE HORMONAALTSÜKLIGA

Tänapäeva elu rikub sageli naha loodusliku tasakaalu toimides liiga jõhkralt. "Valede" kosmeetikatoodete kasutamine põhjustab täiendavat kahju.Tasakaalu kaitsmine ja säilitamine on ainus viis MÕJUTADA TERVIST ja ILU. 
ERICSON LABORATOIRE Teadus- ja uurimiskeskus on väljatöötanud peene, kaasaegse ja teaduslikult tõestatud naha hooldusprogrammi nimega BIOLOGIC DEFENSE.  Protseduur põhineb esteetilise meditsiini, bioloogia ja kosmetoloogia valdkondades läbiviidud kaasaegsete uuringute tulemustel, aitab taastada individuaalset loodusliku mikrobiootilist tasakaalu  ja stimuleerida immuunsüsteemi funktsioone.  Lisaks kuuluvad BIOLOGIC DEFENSE programmi koostisesse preparaadid, mis korrigeerivad menstruaaltsükli hormoonitaseme igakuisest kõikumisest tingitud negatiivseid tagajärgi. Üheskoos mõjudes parandab see oluliselt naha heaolu ja välimust. Hooldusprogramm on UNIVERSAALNE, sobib KÕIKIDELE NAISTELE vanuses 20 kuni 60 aastat ja
KÕIKIDELE NAHATÜÜPIDELE.

MIKROBIOOTILINE JA HORMONAALNE TASAKAAL

Juba ammu on kindlaks tehtud, et inimese nahal "elavad" erinevad mikroorganismid ja erinevate mikroorganismide kolooniatel on ka oma nimetus - MIKROBIOOTA
TEIE NAHA MIKROBIOOTA ON SAMA UNIKAALNE KUI TEIE NÄPUJÄLG
Kehas ja inimkehas elavate mikroorganismide uurimine ning nende vahel üha enam seoste tuvastamine on meditsiini ja sellega seotud teadusvaldkondade uurimise keskmes.
Kosmetoloogia ja esteetiline meditsiin on eriti huvitatud epidermise MIKROBIOOTA’st ja selle mõjust meie nahas toimuvatele bioloogilistele ja füsioloogilistele protsessidele. Mõiste MIKROBIOOM tähendab meie nahal elavate mikroorganismide kogumit ja nende vastastikust toimet. Need mikroorganismid on koostoimes nii nahaga kui ka omavahel, ja nende mõju ja koostoime põhjustab erinevaid, nahale nii kasulikke kui ka kahjulike efekte. Mida rohkem teadmisi saab tänapäeva teadus MIKROBIOOMIST - inimese epidermise floora mikroorganismide vastastikusest seosest ja koostoimest, seda rohkem avaneb võimalusi leida sobivad ja tõhusad kosmeetilised nahahooldusvahendid. Kaasaegsete nahahooldusvahendite innovaatilised komponendid põhinevad MIKROBIOOMI uuringutel.
Seetõttu on vaja teha kõik, mis on võimalik mikrobiootide loodusliku tasakaalu säilitamiseks! Tasakaalustamatus põhjustab peamiselt muutusi epidermise immuunsüsteemis ja selle tagajärjel patoloogiliste protsesside arengut. Meie uus hooldusprogramm kaitseb teie AINULAADSET MIKROBIOOTAT, tugevdab teie immuunsussüsteemi, säilitades samal ajal NOORUSE, ILU ja naha TERVISE!

Lisaks on BIOLOGIC DEFENSE hooldusprogrammi koostises FÜTOHORMOONAALSED preparaadid, mis korrigeerivad menstruaaltsükli hormoonitaseme igakuisest kõikumisest tingitud negatiivseid tagajärgi.
Selle kvaliteetsarja väljatöötamisel on lähtutud faktist, et naise organismis toimuvad protsessid on tsüklilised ning need tsüklid on seotud hormoonide taseme kõikumisega. Nahk on hormonaalsetest muutustest sõltuv elund, mis näitab välja kõiki naissuguhormoonide tasemete kõikumisi.


Naiste hormonaalne tasakaal sõltub  keskmiselt 28-päeva kestva menstruaaltsükli faasist, mis avaldab paratamatult mõju igale viljakas eas oleva naise naha seisundile:  

Menstruaaltsükli 1. ja 3. nädal. Särava naha ja hea välimuse tagamiseks pole organismis piisavalt hormoone. Selle puudujäägi saab kompenseerida kõrge kontsentratsiooniga LIPOBELLE SOYAGLOCONE preparaadi abil. Kõige selgemalt reedavad hormoonide puudust naha kuivus ja kestendamine ning punetus. Need nähud saab kaotada niisutavate, toitvate ja taastavate aktiivsete koostisosade korraliku doosiga ning selleks on LIPOBELLE SOYAGLOCONE preparaat parim valik.

 PREBIOOTIKUMID, POSTBIOOTIKUMID JA FÜTOHORMIINOD

PREBIOOTIK - ained meie toiduainetest, mis on kasulikule mikrofloorale toiduks ja aitavad sellel areneda.
POSTBIOOTIK - probiootiliste (kasulike) bakterite metabolismi saadus.
FÜTOHORMOONID- taimse päritoluga ained, mis suudavad teha koostööd östrogeeni retseptoritega. 

Metoodi põhimõte: meie nahal elav “kasulik” mikrofloor aitab kaitsta meie nahka “kahjuliku” (patogeense) mikrofloora mõjude eest. See tähendab, et kaasaegsed nahahooldustooted peaksid säilitama MIKROBIOOTAT nii palju kui võimalik. Tulemust saab saavutada prebiootikumide ja postbiootikumide kasutamise abil.
ERICSON LABORATOIRE ettevõtte töötas välja preparaadi - biotehnoloogia spetsiifilise toote, postbiootikumi - RELIPIDIUM. Toodet saadakse biotehnoloogilisel meetodil erilise laktobakteri tüvest saadud pärmi fermentatsiooni tulemusena. Just postbiootikum on uuenduslik ja efektiivne immuunkaitse aktiveerimise tehnoloogia. RELIPIDIUM suurendab naha loomulikke kaitseomadusi patogeensete mikroorganismide vastu, käivitatakse immuunvastus. Ja meie heade bakterite toeamiseks ja nende jõudude säilitamiseks peame me neid... toitma!
Selleks töötas ettevõte ERICSON LABORATOIRE välja ACTIBIOME preparaadi - biotehnoloogilisel meetodil saadud vetikate kompleks, mille koostisesse kuulub mitu elutähtsat toitainet, mis toetavad naha MIKROBIOOTA homöostaasi ja bioloogilist mitmekesisust. ACTIBIOME ennetab düsbioosi hävitavat mõju (ehk hoiab ära "kasulike" bakterite vähenemist) ja taastab koheselt naha mikrobioota loomuliku tasakaalu.
Ja selleks, et kompenseerida östrogeeni puudust veres ja vältida naha ebamugavustunde ilmnemist, mis põhjustab kiirendatud vananemist, kasutame me FÜTOHORMOONE.

“ÕIGE” NÕOHOOLDUS NAISTELE VANUSES 20 KUNI 60 AASTAT

 ÕRN TAASTAV VAHT 
Õrn puhastusvahend, eemaldab meigijäägid ja mustuse. Aitab säilitada ja taastada naha kaitsemantlit..

  4 ERINEVAT NÄOKREEMI VASTAVALT NAHATÜÜBILE
Need kreemid aitavad taastada naha loomuliku mikrofloora tasakaalu. Kreemide rikkalik tekstuur toidab ja taastab intensiivselt kuiva ja veetustatud nahka ning on ka tõeliseks rahustavaks palsamiks tundlikule nahale, see võimaldab Teil tasakaalustada tsükli teatud päevadel hormoonide puudust. Kreem on äärmiselt küllastunud erinevate komponentidega, mis kompenseerivad naha toitainete puudusi, suurendavad elujõudu, taastavad koheselt mugavustunde ja täiusliku väljanägemise.

 REGENEREERIV TURGUTAV SEERUM
Kahekordse toimega seerum, soodustab naha loomulikku mikrofloora tasakaalu taastamist ja taastab hormonaalse tasakaalu. Seerumi ülimalt kerge tekstuur imendub kiiresti ega jäta nahale rasvase kile tunnet. Nahk näeb iga päevaga siledam ja pinguldatum välja, on hoolitsetud ja täiuslik.

  AKTIIVNE PUHASTAV JA TAASTAV MASK  
Sisaldab aktiivsütt, musta värvi näomask eemaldab tõhusalt toksiinid ja mustuse. Maski toitev tekstuur on tugevalt taastava toimega ja annab nahale elujõudu. Nahk muutub siledamaks, pehmemaks ja säravamaks.

SARJA PREPARAADID

Наименование Объем
Taastav Piim BIO RESPECT 250 ml
Taastav näovesi BIO RESPECT
250 ml

Õrn taastav vaht BIO RESPECT

150 ml
Taastav niisutav kreem AQUABACILIA 50 ml
Revitaliseeriv Taastav kreem TONIBACILIA                       
50 ml
Taastav Toitekreem SENSIBACILIA 50 ml
Toitev ja Taastav Öökreem NUTRIBACILIA 50 ml
Regenereeriv Turgutav Seerum SYMBIOTIC SERUM 30 ml
Puhastav ja Taastav Mask CARBON MASK 50 ml
Miini Komplekt BIOLOGIC DEFENSE 3*10 ml