BIOPURE

NAHA BIOLOOGILINE PUHASTUS + HAPNIKURAVI  LINNAELANIKELE

Naha hea välimus ja elujõulisus sõltuvad suuresti rakkude vastupanuvõimest kahjulikele väliskeskkonnateguritele, energia tootlikkusest ja rakkude regulaarsest uuenemisest. Kahjuks on elukeskkonna linnastumisega kaasnenud mitmeid ökoloogilisi probleeme, nagu näiteks heitgaasid ja naha ning närvisüsteemi regulaarne stress. Üks naha põhilistest stressifaktoritest on HÜPOKSIA ehk HAPNIKUPUUDUS. Lisaks kogunevad naha pinnale kaasaegsete linnade õhus või tubakasuitsus sisalduvad kahjulikud mikroosakesed, mis reageerivad naharasu ning meigiga, soodustades naha hapnikunälja süvenemist ning avaldades ETTEARVAMATUT TOKSILIST mõju...

Stressis nahk kaotab elujõudu, ei tule enam oma funktsioonidega toime, selle välisilme halveneb ning vananemisnähud tekivad varem kui bioloogilise ja tegeliku vanuse alusel arvata võiks. Hapnikunälja ületamiseks ning naha BIOLOOGILISEKS SÜGAVPUHASTUSEKS kahjulikest TOKSILISTEST ainetest on ERICSON LABORATOIRE välja töötanud tootesarja BIO PURE – laia valiku hooldusvahendeid kaasaegse LINNAS ELAVA NAISE jaoks...

ERICSON LABORATOIRE uurimislaboris töötati välja 3 uut aktiivset koostisosa, mis lahendavad naha hüpoksia probleemi TÕELISE HAPNIKURAVI abi, aidates seejuures kaasa väga omapärastele rakkude DETOKSIKATSIOONI ja BIOLOOGILISE SÜGAVPUHASTUSE efektidele. Kogu tootesarja BIO PURE toimepõhimõte keskendub nahale kolmesuunalise mõju avaldamisele:

1. INTENSIIVSEM OKSÜGENATSIOON: mõjutame aineid, mis vastutavad rakuhingamise ja hapnikuvarustuse eest

 
2. KAITSE TOKSILISTE MIKROOSAKESTE EEST: kaasaegsete linnade õhus sisalduvate kahjulike ühendite mõju blokeerimine

 
3. TUGEV ENERGEETILINE TOIME: nagu iga teine rakk, vajab ka nahk energiat, vastasel juhul selle kaitsevõimed vähenevad.

 

BIO PURE programmi Näidustused

  • Nahahooldusprogramm, mis leevendab saastunud linnakeskkonnast tulenevaid põletikke ja nahaäritusi.
  • Naha bioloogiline sügavpuhastus , mis on kohustuslik aastaaegade vaheldumisel.
  • Hooldus sobib igale nahatüübile, soost ja vanusest sõltumata.
  • Eriti sobib suurenenud rasueritusega nahale.
  • Soovitame inimestele, kes töötavad kontoris ja arvutiga.
  • Efektiivne lahendus suitsetajate nahaprobleemidele.
  • Naha detoksikatsioon antibiootikumikuuri ajaks ning pikemaajaliste krooniliste haiguste korral.

LAI VALIK KODUHOOLDUSVAHENDEID

Uue tootesarja hooldusvahendeid testinud vabatahtlike seast täheldati 90%-l naha välisilme MÄRKIMISVÄÄRSET PARANEMIST, kergustunnet ning värskust.

IGAPÄEVANE HOOLDUS: NAHA BIOLOOGILISE SÜGAVPUHASTAMINE
IGAPÄEVANE RUTIIN – PUHASTAMINE 2 KORDA PÄEVAS: Igapäevaseks näopesuks, meigieemalduseks ja nahahoolduseks kasutatakse näopiima, näovett ja näovahtu. Kõik 3 vahendid puhastavad, rahustavad ja värskendavad kaasaegse saastunud linnakeskkonna kahjulike mõjude all vaevlevat nahka.

 PUHASTAV ÕRN KOORIJA DETOX GUM:koorija vabastab epidermise surnud rakkudest, eemaldab nahapinnale kogunenud toksilised ained ning tagab naha bioloogilise sügavpuhastuse tänu selles sisalduvale looduslikule „bioloogilisele kuivatuspaberile“ - valgele savile (kaoliin). Kasutada 1-2 korda nädalas.

 TOKSIINIVASTANE PUHASTAV MASK DETOX MAXX: Tänu valge savi ja eeterlike õlide ainulaadsele kombinatsioonile tagab mask naha bioloogilise sügavpuhastuse. Mask toimib nagu „kuivatuspaber“ - see imab endasse kogu nahapinnal paikneva mustuse, toksiinid ja naharasu jäägid, taastades rakuhindamisprotsessid. Naha terve välisilme, sära ja läbipaistvus taastuvad.

INTENSIIVNE HOOLDUS, NIISUTUS ja TOITMINE

 HAPNIKUSEERUM OXYGEN SERUM:Rakkude oksügenatsiooni stimuleeriv seerum. Kahjustatud, kuiva ja närbunud nahka taastav eliksiir, mis taastab toonuse ja läike. Intensiivne hooldus vitaalsuse tõstmiseks ja välisime parandamiseks.Kandke paar tilka seerumit hoolikalt puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul vastava kreemi alla.

MATISTAMINE, NIISUTUS, TOITMINE: Igapäevaseks hoolduseks sõltuvalt aastaajast ning nahatüübist saab kasutada:                                                 

  • -Toitev kreem REOXYGEN INTENSE on ideaalne hooldus kuivale, õhenevale nahale, mis on avatud kaasaegse linnaelu stressimõjutustele.
  • -Kombineeritud või rasuse naha korral sügis-talvisel perioodil soovitame kasutada niisutavat kreemi HYDRA-SOFT, suvel aga geeli OXYGEL. Rasuerituse vähendamiseks ning nahaläike leevendamiseks soovitame kreemi HYDRA-MATT. 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Mah
TOKSIINIDEST PUHASTAV NAHAPIIM DETOXIFYING MILK 250 ml
HAPNIKUTOONIK OXYGENATING LOTION 250 ml 
HAPNIKUVAHT PHYT'OXYGEN FOAM 150 ml
KOORIJA DETOX GUM
50 ml
PUHASTAV MASK DETOX MAXX
50 ml
NIISUTAV GEEL OXYGEL
50 ml
NIISUTAV KREEM HYDRASOFT
50 ml
MATISTAV KREEM HYDRAMATT
50 ml
TOITEV KREEM REOXYGEN INTENSE 50 ml
HAPNIKUSEERUM OXYGEN SERUM 30 ml
MINI-KOMPLEKT BIOPURE KUIVALE NAHALE 3*10 ml
MINI-KOMPLEKT BIOPURE KOMBINEERITUD NAHALE 3*10 ml
REISIKOMPLEKT BIOPURE