SENSITIVE PRO

TÕHUS LAHENDUS TUNDLIKU NAHA PROBLEEMIDELE UUENDUSLIKE NEUROGENEETILISTE PREPARAADIDE ALUSEL

40% erinevate rasside, vanusekategooriate, fototüüpide jms esindajatest kurdavad naha kõrgendatud tundlikkuse üle. Põhiliseks põhjuseks peavad nad teatud toiduainete talumatust. Naha suurenenud tundlikkuse ilminguteks on põletikud, punetused, kestendus ja kuivus. Kui teie nahk reageerib sellisel moel lülmale  või päikesle, söögile või jookidele, kosmeetikale või ravimitele ning stressile ja Te ei põe mingeid haigusi siis on teil tundlik nahk. Nendel tingimusel on ainult üks põhjus-neurogeenne põletik.


Närvisüsteem on loodud nii, et mistahes ärritusele järgneb vastureaktsioon. Tundlikkuse läve langus ja naha barjäärfunktsioonide nõrgenemine viivad naha ülemääraste reaktsioonideni: punetused, kihelus, valu ja põletikud. Naha ebamugavustunne, mida on mõnikord lausa võimatu sõnadega kirjeldada, põhjustab omakorda närvisüsteemi ja psüühika ärritusseisundit ning olukord muutub krooniliseks, väljudes kohati kontrolli alt...

Tundliku naha hooldamine pole lihtne ülesanne. See nõuab aina sagedamini sellist ÕIGET hooldust, mis aitab leevendada põletikke ning sealjuures ei tekita kindlalt reaktsiooni uuele kosmeetikale: see peab olema samaaegselt TURVALINE ja EFEKTIIVNE

ERICSON LABORATOIRE teadus- ja uurimislabor on välja töötanud PÕHIMÕTTELISELT uue TOIMEMEHHANISMI tundliku naha jaoks. Biokeemikute, neurobioloogide ja geneetikute koostöö on aidanud luua ainulaadse koostise, mis sobib täielikult tundliku naha probleemide lahendamiseks. Antud aktiive kompleks - see on kaasaegse kosmetoloogia tõeline meistriteos, mis on võimeline lahendama tundliku naha probleeme geneetilismolekulaarsel tasemel.

Tänapäeval on teaduslike uuringute fookus liikunud geenide analüüsimise valdkonda. Seepärast uute preapraatide loomisel keskenduvad biokeemilised laboratooriumid eelkõige efektiivsete viiside otsingutele, mis mõjutavad eesmärgipäraselt just neid geene, mis on seotud põletiku tekkimise protsesside ning naharakkude vastureaktsiooniga stressifaktoritele.

Kaasaegne kosmetoloogia on saanud efektiivse vahendi - SENSITIVE PRO tootesarja. See ühendab endas Teaduse (preparaatide efektiivsus on tõestatud vitro ja in vitro testidega) ja Naudingu (mugavuse ja kerguse meeldiv tunne), et lahendada tundliku naha probleemid, leevendada põletikud ning vähendada reageerimisvõimet.

ÕIGED VAHENDID ÕIGEKS HOOLDUSEKS! EFEKTIIVNE JA TURVALINE!

NEUROKOSMEETIKA: kreemid ja seerumid, mis suudavad nahka provotseerivate välismõjude ja põletikku põhjustava närvisüsteemi ülemäärase reaktsiooni suletud ringist välja murda.

Uus tootesari SENSITIVE PRO koosneb vahenditest, mis suudavad tagada hetkelise kergendustunde, ennetada erinevate põletikureaktsioonide välisilmingute arengut ning tõsta nahatundlikkuse läve stressimõjude suhtes.

 PUHASTUSVAHENDID: ILMA KONTAKTITA VEEGA
Igapäevaseks kasutuseks mõeldud tooted. Rahustav näovesi, puhastuspiim, puhastav vaht ja õrn geel: Õrnad ja pehmetoimelised vahendid ülitundliku naha puhastamiseks, mis ei vaja kontakti veega. 

  RAHUSTAV KIIRTOIMELINE SEERUM: USALDUSVÄÄRSED "KIIRABI" VAHEND ärritunud ülitundlikule nahale.
Erakorraliselt tõhus toode põletiku leevendamisel. Kontsentreeritud koostis võimaldab kiirelt rahustada nahka, leevendada punetus ning taastada mugavustunde. 

 3 ERINEVAT RAHUSTAVAT KREEMI: PÕHIHOOLDUS
Vähendavad naha tundlikkust ning leevendavad selle stressiseisundit. Rahustavad hetkega ärritused, vähendades kihelust ja punetust. Taastavad intensiivselt naha kahjustatud piirkondi, leevendavad kuivusilminguid ja kiskumistunnet. Eritüüpi ülitundliku naha puhul kasutatakse:Niisutavat kreemi HYDRALANINE, Taastavat kreemi ASPARTONINE, Toitvat kreemi GLYCINUTRINE. Kombineerituna seerumiga või päevakreemi asemel. 

 RAHUSTAV MASK 
Spetsiaalselt väljatöötatud mask on mõeldud intensiivseks hoolduseks ülitundliku, põletikulise, punetava ning kestendava naha jaoks. Mask sisaldab oma koostises  biokomplekse, mis ennetavad neurogeenset põletikku, niisutavad nahka ning tugevdavad kapillaare. Tänu endorfiinidele vähendab naha tundlikkust. Taastab kõige ‘’tundlikumad’’ näopiirkonna kohad.

SARJA PREPARAADID

Наименование Объем
ÕRN PUHASTAV GEEL  BIODORFINE 125 ml
RAHUSTAV PUHASTUSPIIM BIODORFINE 250 ml
PUHASTAV VAHT BIODORFINE 150 ml
RAHUSTAV ja PUHASTAV NÄOVESI BIODORFINE

250 ml

RAHUSTAV KIIRTOIMELINE SEERUM CYTOKINOL 30 ml
ÕRN RAHUSTAV NIISUTAV KREEM HYDRALANINE 50 ml
RAHUSTAV TAASTAV KREEM ASPARTONINE 50 ml
RAHUSTAV TOITEV KREEM GLYCINUTRINE
50 ml
RAHUSTAV TAASTAV NÄOMASK GLUTA-CALMINE  50 ml
MINI-KOMPLEKT SENSITIVE PRO 3*10 ml