OSMO-THERMY

SPA-PROGRAMM TURSETE VÄHENDAMISEKS JA LIIGSE VEDELIKU VÄLJUTAMISEKS. ORGANISMI DETOKSIKATSIOON, NAHA PUHASTAMINE, AINEVATEHUSE PARANDAMINE JA MINERAALSE TASAKAALU TAASTAMINE. «PEHME» TURSUNUD TSELLULIIDI RAVI.

OSMO-THERMY on AINULAADNE, põhjalikult läbi mõeldud protseduur organismi detoksikatsiooniks, liigse vedeliku väljutamiseks, tursete vähendamiseks ning naha toonuse ja elastsuse taastamiseks. OSMO-THERMY programmist tuleks alustada mistahes kehahooldust, kuna see suurendab MITMEKORDSELT järgnevate protseduuride EFEKTIIVSUST.

Protseduuri geniaalsus tuleneb Prantsusmaa „valge kulla“, Guerande'i soola kasutamisest. Looduslikul kujul vetikatega segunenud sool avaldab kudedele osmootilist rõhku. Osmoos on AINULAADNE võimalus rakkude varustamiseks hädavajalike mikro- ja makroelementidega (kaalium, kaltsium, magneesium, naatrium, tsink, vask, seleen jne). Osmootiline rõhk tagab vedeliku liikumise ka vastupidises suunas, viies rakkudest välja jääkained ja toksiinid.

Guerande'i soolad on täiesti looduslik vahend, mida toodetakse ainult traditsioonilisel teel erilisest saviliigist looduslikes vannides. Kogu keemiliste elementide perioodilisustabelit sisaldav ookeanivesi aurustub vähehaaval päikesekiirte mõju all, seguneb vetikatega ning moodustab suuri soola- ja vetikasegukristalle. Tänu sellele „kokteilile“ on Guerande'i sooladel AINULAADSED ravivad omadused.

Meie preparaatides täiendavad Guerande'i soola erinevad aroomõlid, mineraalsed oligomeerid ning taimsed lisandid, mis tagavad võimsa toniseeriva, puhastava, dreneeriva ja salendava toime. Protseduuri järel muutub nahk uskumatult õrnaks, sametiseks ja pehmeks. Ühe seansi jooksul võib vedelikukadu ulatuda kahe liitrini, patsient tunneb ennast värskema, tugevama ja elujõulisemana tänu keha puhastumisele jääkainetest ja toksiinidest.

OSMO-THERMY on parim valik kehakuju korrigeerimisele, salenemisele ja nahaseisundi parandamisele suunatud ravikuuri alustamiseks.      

üldine detoksikatsioon (organismi puhastamine toksiinidest)
kõrge mikro- ja makroelementide sisaldus
„pehme“ tselluliidi ravi
vedelikupeetuse vähendamine
  nahatoonuse ja elastuse taastamine
ettevalmistus järgnevateks tselluliidivastasteks protseduurideks

ПРЕПАРАТЫ СЕРИИ

Наименование Объем
KODUHOOLDUSKOMPLEKT OSMO-SENS RELAX 2*200 ml
KODUHOOLDUSKOMPLEKT OSMO-SENS ENERGY 2*200 ml
KODUHOOLDUSKOMPLEKT OSMO-SENS CELLULITE 2*200 ml
KODUHOOLDUSKOMPLEKT OSMO-SENS DRAINAGE 2*200 ml