SPETSIALISTIDELE

ILU NAGU ELUKUTSE...

ILU NAGU KUNST...

ILU NAGU MEDITSIINI OSA...

REGISTREERUGE SIIN

Ainult spetsialiseeritud Salongides ja Spa-keskustes klient saab leida kompetentsed vastused oma küsimustele, mis puudutavad probleeme näonaha ja kehaga, enesetunde ja välimusega.
Aina rohkem on nõutud kosmetoloogi-terapeudi tekkima hakkav eriala. Selline spetsialist on palju kõrgema professionaalsete teadmiste ja kogemuste tasemega kui tavakosmeetik, sellepärast saab temast isiklik konsultant, kliendi naha ja keha «ihutreener».
Kosmetoloogi isiksus, tema professionalism ja kogemused, võime infovoos vabalt orienteeruda ning soov oma kvalifikatsiooni tõsta, õigete kosmeetiliste vahendite valik nende efektiivsuse põhjal, oskus nahaprobleeme ära tunda ning neid lahendada, teadmised erinevate mõjutusmeetodite ja füsioteraapiliste seadmete kohta – just need tegurid määravad kosmetoloogi taseme, tema kommertsedu ja klientide tunnustuse. Peamine missioon meie ettevõtte jaoks on teha täiuslikuks spetsialistide professionaalne tase, kes töötavad ilu valdkonnas, suurendada nende meditsiinilised teadmised ja isiklikud oskused.  Registreeruge  ja saate võimaluse ametialaseks kasvuks koos ERICSON LABORATOIRE!

Kosmeetikutele

Kasutajatunnus:
Parool:
Meenutada parooli