EPILEX2

SOOVIMATUTE KEHAKARVADE KASVU AEGLUSTAMINE

 

Iga kuu kulutame aega ühele ja samale vältimatule rituaalile – epilatsioonile. Selleks, et olla tõeliselt efektiivne, peab epilatsioon seisnema enamas kui liigsete kehakarvade eemaldamises.

EPILEX2 tootesari on mõeldud... kehakarvade kasvu aeglustamiseks, mis vähendab epileerimisprotseduuride sagedust. Lisaks aitavad selle tootesarja vahendid hooldada nahka, ennetades epilatsioonijärgset ärritust. EPILEX2 sarja tooted kõrvaldavad täielikult sissekasvanud karvade probleemi, sealhulgas ka kaenlaalustes ja bikiinipiirkonnas.

Naiste karvakasvu mõjutavad kaks põhitegurit: geenid ja hormoonid. Ühest küljest on kehakarvade hulk geneetiliselt määratletud, teisalt aga stimuleerivad karvakasvu vabad meessuguhormoonid. See tähendab, et kuitahes keerulisest olukorrast võib leida väljapääsu õigete vahendite abil!

„KONKUREERIV“ INHIBEERIMINE

Kohe kui olete kehakarvad mehhaanilisel teel eemaldanud, on karvanääps mõjutustele avatud! Kui jõuate just sellel hetkel EPILEX2 vahendite abil karvanääpsu ründavate meessuguhormoonide tegevust blokeerida, ei pea Te mõnda aega karvakasvu pärast muret tundma, kuna hormoonide koht „võetakse ära“. Sellisel viisil on karvakasvu võimalik aeglustada
40% võrra! Toodete jätkuva kasutuse korral hakkavad kehakarvad muutuma õhemaks, pehmeks ja heledaks. Ei mingeid jäike või sissekasvanud karvu! Isegi mitte bikiinipiirkonnas! EPILEX2 sarja preparaadid sisaldavad roosa küpressi, oliivipuu ja kõrvitsaseemnete ekstraktide fütoaktiivset kompleks. Lisaks sisaldavad tooted karbamiidi, pehmendava toimega aasia tsentella ekstrakti ja allantoiini. Kaks viimast koostisosa muudavad preparaadid sobivaks ka kõige tundlikumate piirkondade hooldamiseks.

Karvakasvu inhibeeriv seerum EPILEX2 Kanda (vaha või muude mehhaaniliste vahendite abil) epileeritavale piirkonnale vahetult pärast protseduuri, jätkata kasutamist 3-4 järgneva päeva jooksul. Preparaati võib kasutada ka niisutava vahendina või päikesepõletuse järgse ärrituse leevendamiseks!

Karvakasvu inhibeeriv kreem EPILEX2 Kerge kreem jätkab seerumi toimet. 5. päeval pärast epilatsiooni hakake seerumi asemel kreemi kasutama ning jätkake seda igapäevaselt 3-4 nädala jooksul. Kreem kasutamine pikendab epileerimisprotseduuride vahelist perioodi ning vähendab jäikade kehakarvade arvu.

Karvakasvu inhibeeriv deodorant intiimsetele piirkondadele Higinäärmed eritavad värvitut vedelikku, mis on iseenesest lõhnatu. Higi reageerib nahapinnal oleva rasvaga, moodustades ebameeldiva lõhnaga rasvhappeid. Deodorant vähendab higieritust, blokeerib bakterite toimet, kõrvaldades ebameeldiva higilõhna põhjused, pikendab seerumi toimeaega ning pärsib karvakasvu!

 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
KARVAKASVU AEGLUSTAV SEERUM EPILEX HAIR REMOVAL SERUM
50ml
KARVAKASVU AEGLUSTAV KREEM EPILEX HAIR REMOVAL CREAM
150ml
KARVAKASVU AEGLUSTAV DEODORANT EPILEX DEODORANT DEO-NETT 50ml