FENIMITY

– ILURAVIHOOLDUS, MIS ARVESTAB NAISE HORMONAALSE TASAKAALU MUUTUSTEGA!
FÜTOÖSTROGEENID+TÜVIRAKKUDE AKTIVAATOR

Uus programm FEMINITY (NAISELIKKUS) koondab kokku erinevate teadusharude uusimad saavutused iluravi, rakubioloogia ja günekoloogilise hormoonasendusravi valdkonnas pakkudes välja usaldusväärse vananemist ennetava strateegia, mis on spetsiaalselt välja töötatud 25–45aastatele naistele, kelle nahka vaevab perioodiline kuivus menstruaaltsükliga seotud igakuiste hormooniaalsete muutuste tõttu.

Selle kvaliteetsarja väljatöötamisel on lähtutud faktist, et naise organismis toimuvad protsessid on tsüklilised ning need tsüklid on seotud hormoonide taseme kõikumisega. Nahk on hormonaalsetest muutustest sõltuv elund, mis näitab välja kõiki naissuguhormoonide tasemete kõikumisi. Naiste hormonaalne tasakaal sõltub  keskmiselt 28-päeva kestva menstruaaltsükli faasist, mis avaldab paratamatult mõju igale viljakas eas oleva naise naha seisundile:

Menstruaaltsükli 1. ja 3. nädal. Särava naha ja hea välimuse tagamiseks pole organismis piisavalt hormoone. Selle puudujäägi saab kompenseerida kõrge kontsentratsiooniga PHYTO-AGE preparaadi abil. Kõige selgemalt reedavad hormoonide puudust naha kuivus ja kestendamine ning punetus. Need nähud saab kaotada niisutavate, toitvate ja taastavate aktiivsete koostisosade korraliku doosiga ning selleks on PHYTO-AGE preparaat parim valik.
Menstruaaltsüklisükli 2. ja 4. nädal. Hormoonide sisaldus veres on kõrgem, järelikult on väiksem ka PHYTO-AGE preparaadi kontsentratsioon . Selles ajavahemikus hakkab nahk muutuma rasusemaks. Neljandal nädalal peegeldub nahk stress tema välisilmel ja võib esineda isegi aknet. Spetsiaalsed aktiivsed koostisosad aitavad taolistest probleemidest jagu saada.

Igale naisele looduse poolt kaasa antud kompensatoorsed mehhanismid on individuaalsed, kuid igal juhul kehtib üks lihtne põhimõte: NAHALE REGULAARSED HORMONAALSED KÕIKUMISED EI MEELDI. Osa naisi on menstruaaltsükli jooksul toimuvatele muutustele vastuvõtlikumad ning nende näonaha vastupanu- ja taastumisvõime vajab enneaegse vananemise ärahoidmiseks rohkem turgutust. ÕIGETE kosmeetiliste vahendite abil võime TULEMUSLIKULT KÄIVITADA NAHA KAITSE- JA TAASTUSMISMEHHANISNID ning LÜKATA VANANEMISPROTSESSE.

 

 

 
USALDUSVÄÄRSED Kosmeetikatooted, mis on kooskõlas Teie loomuliku igakuise tsükiliga ning on SUUNITLETUD VANANEMIST ENNETAVA STRATEEGIAGA.

 

·       UUDIS! Hooldus, mis arvestab teie menstruaaltsükliga vanuses 25-45 eluaastat: HORMO-SKIN PROGRAMM.

Naised kannavad hormoonide taseme kõikumiste poolt tekitatud ebameeldivate seisundite all. Sellised kõikumised leiavad aset peaaegu iga päev. Iga osa kuust iseloomustavad närvisüsteemi, üldise enesetunde, tuju ja välimuse eripärad.

ERICSON LABORATOIRE töötas naiste peale mõeldes välja elegantse ja innovatiivse toote, mille idee on igale naisele arusaadav ning meelepärane. Nagu rasedusvastased pillid, mis on ära nummerdatud sõltuvalt menstruaaltsükli päevast, mida võetakse iga päev ja mida ei tohi mitte mingil juhul vahele jätta, on ka meie kreemid jagatud päevastesse doosidesse. Igal nädalal on see erinev! Programm on mõeldud 28 päeva kestvaks kuuriks, mis vastab menstruaaltsükli faasidele. Igapäevase kreemiannuse hormoonisisaldus on valitud viisil, mis kompenseerib östrogeenide puudujääki veres vastavalt individuaalsetele vajadustele. Parema tulemuse saavutamiseks on fütohormoonidele lisatud aktiivseid koostisosi, mis vastavad naha vajadustele igas tsükli faasis: naharasu eritust vähendavad ja lööbe tekkimist ennetavad, niisutavad, rahustavad ning elujõudu tõstvad komponendid. Kasutamine: Alustage kasutamist vastavalt oma tsüklile: alates menstruatsiooni esimesest päevast  kasutage roosas pakendist olevaid tooteid 7 päeva jooksul. Järgmise nädala jooksul kasutage rohelises pakendis olevaid tooteid, seejärel beeži komplekti ning tsükli viimasel nädalal lillat. Kreemi kasutamise järel soovitamine kanda nahale niisutavat kreemi HYDRA-HORMONE või toitvat kreemi NUTRI-HORMONE sõltuvalt Teie eelistustest ja naha seisundist.

FENIMITY sarja tooted:

Õrn kreemjas vaht PHYTO-MOUSSE
mis puhastab õrnalt nahka ning eemaldab meigi. Ennetab naha kuivust ega põhjusta ärritusi.

 Toitev kreem NUTRI-HORMONE
on rikastatud erinevate komponentidega, toidavad nahka, annavad sellele elujõudu ning tagavad hetkega mõnusa tunde ja ideaalse välimuse.

Noorendav seerum SURVIVINE SERUM
blokeerib vananemismehhanisme, avaldades noorendavat toimet ning vähendades kortsude sügavust ja pikkust.

Niisutav kreem HYDRA-HORMONE
on eriline oma väga hea niisutava toime ja eriliste koostisosade kõige kontsentratsiooni tõttu. Taastab kiiresti naha niiskustaseme ja leevendab kuiva naha sümptomeid.

  Niisutav mask REVIVISCENT MASK 
on õrna ja pehme konsistentsiga ning imendub kergesti. Tagab mugavustunde ja hoolitsetud välimuse, hoides naha pikaajaliselt niisutatuna.

 SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Õrn puhastav vaht fütoöstrigeenidega
150 ml
Niisutav kreem
250 ml
Toitev kreem
30 ml
Ülitaastav seerum
30 ml
Niisutav taastav mask
50 ml
28-päevaline taastav prograam HORMO-SKIN
4 maski
Mini-komplekt FEMINITY 3*10 ml
Reisikomplekt FEMINITY kott 4 tk