ENZYMACID

KOORIJATE UUS PÕLVKOND
STABIILSED ENSÜÜMID  + KONTSENTREERITUD AHA-HAPPED  + MANUAALNE MIKRODERMABRASIOON
EPIDERMISE TÄIELIK UUENEMINE

KIIRE TOIMEGA RAVIPROGRAMM NAHA TÄIELIKUKS UUENDAMISEKS JA NOORENDAMISEKS

 

MIKRODERMABRASIOON – naha mõjutamine mehaanilisel teel. Ravikeskustes ja kliinikutes kasutatav kaasaegne nahalihvimise meetod, mis aitab maha koorida naha ülemise kihi justkui kustutuskummiga. Manuaalse mikrolihvimise käigus kasutatakse alumiiniumkristalle ja raudoksiidi graanuleid, mis muudavad selle meetodi täiesti valutuks ning turvaliseks.

ENSÜÜMKOORIJAD – naha mõjutamine bioloogiliselt teel. Naha ülemine kiht pehmendatakse ja kooritakse maha bioloogiliselt aktiivsete ainete ehk ensüümide abil. Ensüümid “loksutavad lahti” epidermise sarvkihi surnud rakkude vahelised sidemed ning “pesevad” surnud koed maha, aktiveerides samal ajal rakkude uuenemisprotsessid. Nahk muutub õhemaks, pehmemaks ning seestpoolt säravaks.

KEEMILISED KOORIJAD – naha mõjutamine keemilisel teel. Nahale kantakse happelahus, mis tungib naha sügavatesse kihtidesse ning stimuleerib rakkude uuenemisprotsesse. Hapete pealekandmise tagajärjest on “täiesti uus” nahk.

Nende KOLME meetodi ühendamine sama protseduuri raames aitab meil saavutada SUUREPÄRASEID tulemusi!

KOLMEKORDNE KOORIMINE:

8 erineva teineteise toimet võimendava ja täiendava happe kompleks (lähtekontsentratsiooniga 70%), stabiliseeritud ensüümid ja manuaalne mikrodermabrasioon, mis valmistab ette naha mikrolihvimise abil aktiivsete preparaatide vastuvõtmiseks, võimaldavad teha Teie näoga seda, mida varem suutsid saavutada ainult ilukirurgid!

UUED NOORENDAVAD TEHNOLOOGIAD:                                                                                                               Kaasaegsed ravitööstuse tehnoloogiad bioloogiliselt kokkusobivate preparaatide loomiseks on nüüd jõudnud ka ilutööstusesse! Biopolümeeridel ja hapetel põhinev noorendav kompleks võimaldab kasutada väga kõrge kontsentratsiooniga lähteaineid, tagades peaaegu 100% preparaadi imendumise, selle tungimise sügavatesse nahakihtidesse ning pikaajalise noorendava toime.

Naha järk-järguline uuendamine annab suurepärased tulemused: kortsude silumine, pooride ahenemine, pigmendilaikude pleegitamine, armide ja muude nahadefektide lihvimine ning kadumine. Nahk muutub siledamaks, ühtlasemaks, elastsemaks, säravaks ning niisutatuks. ENZYMACID koorimisprogrammi võib kasutada nii tihti kui vaja, kas katkematu kuurina või järjepidevalt paar korda kuus. Aktiivse päikesekiirgusega hooajal (maist septembrini) tuleks kasutada täiendavaid spetsiaalseid päikesekaitsevahendeid. ENZYMACID koorimisprogramm on üks meie nõutumaid protseduure, mis sobib suurepäraselt mistahes noorendava nahahooldusprogrammi alustamiseks ning kõigi esteetiliste probleemide ja puudujääkide kõrvaldamiseks! Püsiv noorendav toime, täielik turvalisus, kättesaadavus ilusalongides ning soodne hind on taganud ENZYMACID protseduurile USKUMATU POPULAARSUSE!

PROGRAMM NAHA TÄIELIKUKS UUENDAMISEKS.
JÄTKAKE PROTSEDUURE KODUS!

 NÄOVAHT, NAHAPIIM JA NÄOVESI  
ENZYMACID tootesarja puhastusvahendid sobivad suurepäraselt igapäevasesse nahahooldusrutiini. Õrnad puhastavad ja toniseerivad tooted ei ärrita nahka ning sisaldavad happeid ja ensüüme. Kasutada iga päev hommikul ja õhtul.

 KOORIJA DERMAXID 
Tugevatoimeline koorija on mõeldud epidermise surnud rakkude eemaldamiseks ning naha pisidefektide kõrvalmiseks. Muudab naha siledamaks ja ühtlasemaks. NB! Koorija sisaldab abrasiivseid aineid, mis võivad nahka kriimustada, seega olge kasutamisel ettevaatlik: ärge hõõruge nahka liiga intensiivselt, nahakahjustuste enentamiseks vältige sama nahapiirkonna pikaajalist masseerimist!

 HAPPESEERUM
Protseduurikuuri jätkamiseks kodustes tingimustes peaks koorimise järel kasutama seerumit GLYCO SERUM.  NB! Kuigi hapete kontsentratsioon koduseks hoolduseks mõeldud seerumis on palju madalam kui ilusalongivahendites, on kasutusjuhendi järgimine rangelt kohustuslik. Seerumit ei tohi  mitte mingil juhul nahal ettenähtud ajast kauem hoida. Soovitame pidevalt jälgida naha reaktsiooni, ebameeldivate aistingute või äkilise kipituse korral peab koorimisprotseduuri otsekohe katkestama. Komplektis olevaid tooteid on soovitatav kasutada pärast ilusalongi protseduurikuuri läbimist, et tulemused kinnistuksid. Kasutage koorijat kodus üks kord nädalas katkematu kuurina.

3 TAASTAVAT KREEMI  
Naha uuenemine koorimisprotseduuride käigus toob endaga alati kaasa epidermise rakkude mahakoorumise ning kerge kestenduse. Ebameeldivuste ja ebamugavuste vältimiseks soovitame koorimisprotseduuride ajal mitte kasutada teisi toitvaid kreeme, mis ei pruugi hapetega kokku sobida. Selle asemel peaks esimesest protseduurist alates koduse hoolduse põhivahendina kasutama ühte tootesarja kreemidest! NIISUTAV ning TOITEV kreem jätkavad naharakkude uuenemisprotsesse ning taastavad nahka. NB! Kaistva kreemi kasutamine on aktiivse päikesepaiste hooajal KOHUSTUSLIK! 

 UUDIS! HUULTEKOORIJA! UUDIS!                                                                                                                   Huvitav uudistoode, mida ei paku keegi teine! Kõigest paari kasutuskorra järel muutuvad Teie huuled elegantsemaks ning kaunimaks. Kreemi suurepäraselt kokkusobivad koostisosad ei ärrita huulte ülitundlikku nahka.

MINI-KOMPLEKT
Sisaldab kõike vajalikku koduseks koorimisprotseduuriks (koorija+happeseerum) ning SPF-faktoriga kaitsekreemi. Kasutatakse “stardikomplektina” koduse hoolduse vahendite õigeks valikuks ning see sobib suurepäraselt reisile kaasa võtmiseks. Komplekti pakutakse auhinnaks klientidele, kes on otsustanud ilusalongis läbida täieliku protseduurikuuri.

TOOTESARJA PREPARAADID

kuldne karp

Nimetus
Maht
Puhastuspiim SOFT ENZYM MILK 
250 ml
Niisutav Losjoon SOFT ENZYM LOTION
250 ml
Õrn puhastav vaht SOFT ENZYM MOUSS 150 ml
Näokoorija DERMAXID FACE PEELING
50 ml
Happeline Seerum GLYCO SERUM 30 ml
Toitev Kreem INTRAZYM CREAM
50 ml
Niisutav Kreem PROZYM CREAM
50 ml
Kaitsev Kerge Kreem SPF 20 WHITEFLUID
50 ml
Huulekreem LIPAXID LIP CONTOUR 15 ml
MINI-KOMPLEKT ENZYMACID  3*10 ml
REISIKOMPLEKT ENZYMACID  kott 4 tk