TONISEERIV PUHASTUSVAHT BE FRESH FOAM


KOSMEETILINE EFFEKT / KASUTAMISE SOOVITUSED

Vahu kerge konsistents eemaldab õrnalt meigi ja puhastab nahka. Enne kasutamist loksutada, seejärel vajutada pumbale väike kogus vahtu, kanda see masseerivate liigutustega näo- ja kaelanahale, lasta imenduda ja seejärel loputada veega maha.
Kasutamine: igapäevaselt

KOOSTIS

EARLY BOOSTER НТАС –tänu mitokondrite aktiivsusele annab rakkudele võimsa energialaengu. Kaitseb rakke vabade radikaalide ja agressiivsete keskkonnategurite eest. On tugeva noorendava efektiga. Vähendab märgatavalt kortsute sügavust ja pikkust, parandab naha seisundit. Jania Rubens punavetika baasil valmistatud 100% looduslik preparaat.

B3-VITAMIIN - põletikuvastase toimega, kaitseb UV-kiirguse ja väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Stimuleerib rakkude uuenemisprotsesse. Suurepärane niisutaja, mis parandab naha toonust ja elastsust. Võitleb vananemismärkidega.

GOJI MARJAD - võimas antioksüdant, millel on tugev noorendav toime. Sisaldab 18 aminohapet, mis on vajalikud kollageeni ja elastiinikiudude moodustamiseks. Rikkaliku B1, B2, B6, C, E-vitamiinide sisaldusega.

MUSTIKAEKSTRAKT - Sisaldab eluliselt tähtsaid rasvhapped (Omega-3 ja Omega-6) ja E-vitamiini. On taastava toimega antioksüdant.

PAKEND

Koduhooldus: 150 ml pumbaga pudel  Е1855

Professionaalne hooldus: Pole olemas