TONISEERIV PUHASTUSTOONIK BE FRESH LOTION

KOSMEETILINE EFFEKT / KASUTAMISE SOOVITUSED

Lõpetab puhastusprotseduurid andes veelgi paremad tulemused pärast näopiimaga pesemist. Puhastab nahka mustusest ja säilitab naha kaitsemantli. Valmistab naha ette järgmisteks protseduurideks (seerumite ja kreemide pealekandmiseks).
Niisutage vatipadi toonikuga ning eemaldage puhastuspiima ning meigijäägid.
Kasutamine: igapäevaselt

KOOSTIS

EARLY BOOSTER НТАС –tänu mitokondrite aktiivsusele annab rakkudele võimsa energialaengu. Kaitseb rakke vabade radikaalide ja agressiivsete keskkonnategurite eest. On tugeva noorendava efektiga. Vähendab märgatavalt kortsute sügavust ja pikkust, parandab naha seisundit. Jania Rubens punavetika baasil valmistatud 100% looduslik preparaat.

B3-VITAMIIN - põletikuvastase toimega, kaitseb UV-kiirguse ja väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Stimuleerib rakkude uuenemisprotsesse. Suurepärane niisutaja, mis parandab naha toonust ja elastsust. Võitleb vananemismärkidega.

ACEROLA (Barbadose kirss) - tuntud oma A, B1, B2, B6, C-vitamiinide, aga ka mikroelementide ja mineraalide sisalduse poolest. Sisaldab ka flavonoide. Jõuline antioksüdant, mis soodustab kollageeni kasvu ja kaitseb naharakke vabade radikaalide eest. Toniseerib väsinud nahka.

VESILIILIAEKSTRAKT - pehmendab nahka, soodustab naha kaitsemantli taastumist, ennetab transdermaalse vedeliku kadu.

PAKEND

Koduhooldus: 250 ml pudel  Е1854

Professionaalne hooldus500 ml pudel  Е1843