NOORENDAV TOIDULISAND

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

See toidulisand on vajalik naisetele, kes soovivad säilitada oma noorust, ilu ja tervist pikkadeks aastateks. Sisaldab hinnaliste toitainete ja vitamiini optimaalset kompleksi, mis on vajalikud naise organismi hea füüsilise ja psühhoemotsionaalse vormi hoidmiseks ning stressi tgajärgede vähendamiseks. Normaliseerib hormonaalset tasakaalu, taastab vee-mineraalse ainevahetuse, avaldab nahale tugevat regenereerivat mõju. On vajalik lisand noorendavale kompleksile SUPREME DHE.AGE (kreem + seerum), kuna korrigeerib vanuselisi muutumisi seestpoolt ning lahendab organismi üldise vanuselise väsimuse probleemi.
Kasutamine: 2 kapslit hommikul suure klaasi veega. 

KOOSTISOSAD

METSIK JAMSS: diosgeniinirikas, avaldab DHEA-le sarnast noorendavat efekti.
GUARAANI EKSTRAKT: võimas rasvapõletaja, aitab vähendada söögiisu.
SALVEI: toniseerib organismi üldiselt ning reguleerib menopausi perioodiga seotud düsfunktsioone.
MÜROBALAANI EKSTRAKT (lad. Terminalia Chebula): noorendav toimaine Tiibeti meditsiinist. Võimas antioksüdant, tugevdab immuniteeti, alandab kolesterooli.
KALTSIUMI-, MAGENESIUMI-, TSINGI-, RAUATSITRAAT: varustavad organismi mineraalsete ainetega temale vastuvõetaval kujul. Parnadavad luu-lihassüsteemi, normaliseerivad verehüübimist, taastavad hormonaalset tausta. Hädavajalikud elemendid heaks enesetundeks. Parandavad naha seisundit.

KURGIROHU SEEMNEÕLI: gamma- linoleenhappe allikas, mis on vajalik tervise hoidmiseks..
C-VITAMIIN: antioksüdant, osaleb kollageeni sünteesis, immuniteedi stimulaator.
B6-VITAMIIN: osaleb aminohapete ja rasvhapete ainevahetuses. Tähtis närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.
ANANASSI, NISUIDUDE JA VIINAMARJADE EKSTRAKTID: esinevad ┼żelatiinkapsli koostises. Kiirendavad toitainete omastamisprotsessi ning preparaadi bioloogilist aktiivsust.
TOITEVÄÄRTUS:
valgud 2,5 %, süsivesikud 11%, rasvad 1,8%, kaltsium 3,6% SÖNst* (2 kapslit), magneesium 3,2% SÖNst (2 kapslit), raud 68% SÖNst (2 kapslit), tsink 68% SÖNst (2 kapslit).
*SÖN – soovitatav ööpäevane norm.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 50 kapslit blisteris E2390

Professionaalne hooldus: puudub