SÄRANÄOVESI FRESH CAVIAR

KOSMEETILINE TOIME/KASUTUSSOOVITUSED

SÄRANÄOVESI (sätendav nöovesi) - lõpetab nöopuhastusrituaali, jättes nahale suurepärase värskustunde. Näovesi sisaldab ookeaniveest saadud niisutavaid komponente, värske musta kalamarja rakke ning merevetikate mikroelemente. Toode on kui ehtne ‘elav vesi’, mis osutab märgatavat taastavat ning toniseerivat toimet. 
Kasutamine: Enne kasutamist raputage hoolikalt pudelit. Kandke vähene näoveekogus vatipadjale ning puhastage sellega õrnalt näo- ja kaelapiirkonda. Toode eemaldab ka üleliigsed õlijäägid nahalt. Korrake, kuni vatipadjapind jääb täielikult puhtaks.

KOOSTISOSAD

TUURA KALAMARJAEKSTRAKT: on väga toitainerikas ning tugeva taastava efektiga. Sisaldab rohkelt fosfolipiide ja asendamatuid aminohappeid. Mugavaks ja turvaliseks kasutamiseks on toode kapseldatud. Kalamarjaekstrakt toidab nahka, stimuleerib ainevahetust, soodustab nahastruktuuri taastumist ning suurendab elujõudu.

LÕHE KALAMARJA EKSTRAKT: toitainerikas ning sisaldab rohkelt peptiide ja asendamatuid aminohappeid. Omab tugevat taastavat toimet. Stimuleerib kollageeni ja fibronektiini sünteesimisprotsessi, mille läbi tõstab märkimisväärselt naha toonust ning elastsust.

 

OOKEANIVESI: taastava toimega vesi on mineraalide ja mikroelementide allikaks.

BAKTERIOSTAATILISED AGENDID

 

MEREVETIKAEKSTRAKT: toode tugevdab naha kude ning omab nahka pinguldavat toimet. Ekstrakt stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist.

 

PRESENTATSIOON
Koduhooldus: 250 ml pudel Е1010 Professionaalne hooldus: 500 ml pudel Е1013