PUHASTAV SÄRAÕLI FRESH CAVIAR

KOSMEETILINE TOIME/KASUTUSSOOVITUSED

SÄRAÕLI - see on puhastava toimega õli.  Valguses sätendavad piisakesed taastavad naha loomulikku sära ning puhtust. Õli sisaldab kõrges kontsentratsioonis värske musta kalamarja rakke, pruunvetika Durvillaea Antarctica ekstrakti ja jojoba õli. Kõik need koostisosad niisutavad ja pehmendavad nahka ning ennetavad selle liigset kuivamist. Täiusliku nahapuhastuse tagavad komponendid annavad nahale hoolitsetud välimuse ning terve läike.
Kasutamine:Enne kasutamist raputage hoolikalt pudelit. Kandke õli sõrmeotste abil õrnalt masseerivate liigutustega näo- ja kaelapiirkonnale ning laske sel imenduda. Õlijäägid eemaldage vatipadjaga. Lõpptulemus viimistlege SÄRANÄOVEEGA (sätendav näovesi). Nahk jääb mustusevaba!

KOOSTISOSAD

TUURA KALAMARJAEKSTRAKT: on väga toitainerikas ning tugeva taastava efektiga. Sisaldab rohkelt fosfolipiide ja asendamatuid aminohappeid. Mugavaks ja turvaliseks kasutamiseks on toode kapseldatud. Kalamarjaekstrakt toidab nahka, stimuleerib ainevahetust, soodustab nahastruktuuri taastumist ning suurendab elujõudu.

LÕHE KALAMARJA EKSTRAKT: toitainerikas ning sisaldab rohkelt peptiide ja asendamatuid aminohappeid. Omab tugevat taastavat toimet. Stimuleerib kollageeni ja fibronektiini sünteesimisprotsessi, mille läbi tõstab märkimisväärselt naha toonust ning elastsust.

OOKEANIVESI: taastava toimega vesi on mineraalide ja mikroelementide allikaks.

BAKTERIOSTAATILISED AGENDID

 

MEREVETIKAEKSTRAKT: toode tugevdab naha kude ning omab nahka pinguldavat toimet. Ekstrakt stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist.

 

PRESENTATSIOON
Koduhooldus: 250 ml pudel Е1009 Professionaalne hooldus: Puudub