LIFTINGU TOIMEGA KREEM FRESH CAVIAR


KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Kalamari on looduslik produkt,mis sisaldab toitainete kompleksi, mille nimeks on VITELLUS. Rikastatud värske kalamarja rakkude ekstrakti poolt fluiid annab kõike võimalikke komponente nahailu ja -nooruse taastamiseks. Tänu fluiidile SUBERLIFT avaldatakse ka  aktiivset liftingu ja nahapinguldavat  toimet. Lõhnainete-ja konservantidevaba.Hoida külmkapistemperatuuril +4°C.
Kasutamine: Kanda looduslikku kalamarja rakkude ekstrakti näo-, kaela- ja dekoltee piirkonnale. Lasta mõjuda paar minutit, seejärel kanda peale fluiidi. Kasutada iga päev hommikul ja õhtul.

KOOSTISOSAD

LÕHEMARJA EKSTRAKT: rikkas toitainete poolest, kõrge fosfolipiidide ja asendamatu aminohapete sisaldusega. tugev taastav toime.
BAKTERIOSTAATILISED AGENDID: looduslikud taimse päritoluga ained, mis loomulikul viisil ennetavad bakterite, seente, hallituse arengut ja säilitavad aktiivsete koostisosade toimet.

SUBERLIFT: nahapinguldav toime, kortsudevastane toime, liftingutoime.  Epidermise taastav efekt, mida iseloomustab nahaturgori tõus.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 50ml purk E748

Professionaalne hooldus: Puudub