KOMPLEKT KREEM + SEERUM: MULTIAKTIIVNE SALENDAV KUUR


KOSMEETILINE TOIME/KASUTUSSOOVITUSED
Multiaktiivne hoolduskompleks aitab kaotada kaalu, muuta keha pringimaks, taastada veresooni ja ennetada venitusarmide teket. Koduse hoolduse kuuriks mõeldud kompleks sisaldab kreemi ja seerumit. Topeltmõjuga SALENDAV KREEM vähendab ümbermõõtu ja muudab naha elastsemaks. Tänu erilisi kaltsiumiühendeid sisaldavale preparaadile CORALLINE muutub rasvarakkude moodustumine aeglasemaks ning nad hakkavad hoopis kollageeni tootma. Topeltmõjuga KONTSENTREERITUD SEERUM pinguldab nahka, taastades selle struktuuri. Seerum stimuleerib kollageeni ja elastiini toomist, silub venitusarme, taastab mikrotsirkulatsiooni ning parandab veresoonte seisundit.
Kasutamine: segage 2-3 tilka kreemi paari tilga seerumiga komplektis olevas plastiknõus. Kandke probleemsetele aladele igal hommikul ja õhtul.
KOOSTISOSAD

SEERUMI KOOSTISOSAD:
DERMOKLORELLA: dermises ja dermise-epidermise piiril kollageeni ja elastiini tootmist soodustav mikrovetikas. Vähendab venitusarme, muudab veresoonte võrgustiku vähem nähtavaks.
MATE EKSTRAKT: salendav toime.
LOOTOSE JUURE EKSTRAKT: veene toniseeriv ja kapillaare taastav toime.
SIGURIJUURE EKSTRAKT: põletikuvastane ja kapillaare kaitsev toime.
KAERASUHKRUTE EKSTRAKT: kiire nahka pinguldav toime.

KREEMI KOOSTISOSAD:
CORALLINE: punase merevetika ekstrakt reguleerib adipotsüütide muundumist küpseteks rasvarakkudeks, stimuleerib kollegeeni tootmist, vähendab kehaümbermõõtu ja muudab nahka pringimaks.
KAERASUHKRUTE EKSTRAKT: kiire nahka pinguldav toime.
┼ŻENŠENNI EKSTRAKT: toniseerib ja elustav toime.
VIIGIMARJA EKSTRAKT: värskendav ja niisutav toime.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 150ml kreem + 50ml seerum karbis E593

Professionaalne hooldus: 200ml tuub E601, seerum: 150ml tuub E598