OSMO-SENS RELAX 
KODUHOOLDUSKOMPLEKT

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Naha toniseerimine ja sügav puhastamine. Taastab naha mineraalide tasakaalu. Soodustab naha detoksikatsiooni ja vedelikku välja viimist. Suuperärane vahend pehme tselluliidi vastu. Võitleb !apelsiini koore efektiga“. Aitab organismi ette valmistada tselluliidivastaste prodseduuride läbi viimiseks.

Kasutamine:  
1. Soolamähis: valmistada soola ja õli segu mõõdutopsis (1/3 soola ja 2/3 õli). Segada kokku ja kanda taldalele ja säärtele massaži liigutustega. Masserige ringliigutustega ja pekse dušši all jäägid maha.
2. Vannilisandina: täitke vann veega 35-37°С. Lisage 2 peotäit soola ning natuke õli. Minge vanni, lõdvestuge. Lisaks stressi maandumisele ja meeldivatele aroomidele, nahk saab mineraalainete koguse ning muutub pehmeks. 15 min möödudes peske ainejäägid maha ja kuivatage nahk rätikuga. Õlikihi nahale ei tekki!

KOOSTISOSAD

SOOLAMÄHIS:

95% PEENEKS JAHVATATUD GERANDA SOOLAD: peenteraline sool, mis on loomulikul teel rikkastatud merevee mineraalidega. Kooria, soodustab osmootilise efekti tekket, eemaldab vedelikku.

VULKANI LIIVA PUUDER : pehme koorija, rikkastatud mineraalidega.

PRUUVETIKATEST OLIGOMEERID, MIS SISALDAVAD MINERAALE: rikkalik mikroelementide sisaldus(magneesium, jood, fosfor, tsink jne). Nahka niisutav ning silendav toime. 

ÕLI:

LOODUSLIKUD ÕLID : APRIKOOSI KIVIDE ÕLI, MAISI ÕLI, PÄIKESELILLEÕLI-taastab  nahastruktuuri, toitev ning niisutav

EETERLIKUD ÕLID: Ylang Ylang , Lavendel, Bergamot, Rooma Kummel, magus apelsiin: rahustav toime.

Andervaks (ekstrakt): dreneerimine, tursete alandamine.

„Saatanaküüne“ ekstrakt: analgeetiline toime, diureetimine toime  

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 2*200 ml E945

Professionaalne hooldus: