OSMO-SENS ENERGY

KODUHOOLDUSKOMPLEKT

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Soolamähis: taastab mineraalainete tasakaalu, aktiveerib naha oksünenatsiooni. Tänu osmootilisele rõhule soodustab liigse vedeliku välja viimist. Keha kujundamine. Puhastab nahka. Eemaldab toksiine. Parandab rakkude ainevahetust. Pehmendab ja puhastab nahka.

Õli: annab juurde elujõudu ja mugavustunnet, suurendab töövõimet, parandab vere- ja lümfiringet, avaldab mõju rasvkoele ja parandab naha elastsust

Kasutamine: 
1. Soolamähis: valmistada soola ja õli segu mõõdutopsis (1/3 soola ja 2/3 õli). Segada kokku ja kanda taldalele ja säärtele massaži liigutustega. Masserige ringliigutustega ja pekse dušši all jäägid maha.
2. Vannilisandina: täitke vann veega 35-37°С. Lisage 2 peotäit soola ning natuke õli. Minge vanni, lõdvestuge. Lisaks stressi maandumisele ja meeldivatele aroomidele, nahk saab mineraalainete koguse ning muutub pehmeks. 15 min möödudes peske ainejäägid maha ja kuivatage nahk rätikuga. Õlikihi nahale ei tekki!

KOOSTISOSAD

SOOLAMÄHIS:

GERANDA SOOLADpuhtad ja valged kristallid, rikkad mineraalide ja mikroelementide poolest. Eriti tsingi poolest!


KANEELI PUUDER: Antiseptiline, põletikuvastane ja toniseeriv toime.

ŽENŠENNI PUUDER: Lihaste toniseeriv toime. Ainevahetuse stimulaator. Põletikuvastane toime. 

RUKKILILLE ÕIED: antioksüdantne mõju dermale, kudede toniseerimine ja tugevdamine.

ÕLI:

LOODUSLIKUD ÕLID : APRIKOOSI KIVIDE ÕLI, MAISI ÕLI, PÄIKESELILLEÕLI-taastab  nahastruktuuri, toitev ning niisutav toime. Regenereeriv ja rahustav toime.

EETERLIKUD ÕLID: Ylang Ylang , Lavendel, Sidrun, Palisander: antiseptiline toime, regenereeriv toime, kudede toonuse tõstmine.

Ženšenni ekstrakt: võtab maha väsimust, suurendab elujõudu, aktiviseerib ainevahetust, suurendab hapniku ainevahetust.

 

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 2*200 ml E954

Professionaalne hooldus: