OSMO-SENS CELLULITE
KODUHOOLDUSKOMPLEKT

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Soolamähis: taastab mineraalainete tasakaalu, aktiveerib naha oksünenatsiooni. Tänu osmootilisele rõhule soodustab liigse vedeliku välja viimist. Keha kujundamine. Puhastab nahka. Eemaldab toksiine. Parandab rakkude ainevahetust. Pehmendab ja puhastab nahka.
Õli: annab juurde elujõudu ja mugavustunnet, suurendab töövõimet, parandab vere- ja lümfiringet, avaldab mõju rasvkoele ja parandab naha elastsust

Kasutamine: 
1. Soolamähis: valmistada soola ja õli segu mõõdutopsis (1/3 soola ja 2/3 õli). Segada kokku ja kanda taldalele ja säärtele massaži liigutustega. Masserige ringliigutustega ja pekse dušši all jäägid maha.
2. Vannilisandina: täitke vann veega 35-37°С. Lisage 2 peotäit soola ning natuke õli. Minge vanni, lõdvestuge. Lisaks stressi maandumisele ja meeldivatele aroomidele, nahk saab mineraalainete koguse ning muutub pehmeks. 15 min möödudes peske ainejäägid maha ja kuivatage nahk rätikuga. Õlikihi nahale ei tekki!

KOOSTISOSAD

SOOLAMÄHIS:

GERANDA SOOLADpuhtad ja valged kristallid, rikkad mineraalide ja mikroelementide poolest. Eriti tsingi

PAPAJA PUUDER: eemaldab toksiine, tselluliidivastane toime. Väga tugev antioksüdant.

ANANASSI PUUDER: soodustab kudedest vedeliku välja viimist, vabastab toksiinidest, väljendunud tselluliidivastane toime.

SAIALILLE ÕIED: pehmendav, tursete vastane ja põletikuvastane toime.

 

ÕLI:

LOODUSLIKUD ÕLID : APRIKOOSI KIVIDE ÕLI, MAISI ÕLI, PÄIKESELILLEÕLI-taastab  nahastruktuuri, toitev ning niisutav

EETERLIKUD ÕLID: Sandaalpuu, geraanium, greip, harilik mänd: lipolüüsi stimuleerimine, vedeliku välja viimine, kudede toonuse tõstmine, „apelsiini koore efektiga“ võitlemine, lümfi- ja vereringe parandamine, kapillaaride spasmi maha võtmine

Fukuse ekstrakt: toksiinide ja vedeliku välja viimine. Kudede varustamine mikroelementidega ja mineraalidega. 

Equisentumi ekstrakt: lipolüüsi stimuleerimine, diureetiline toime. Kahjustatud naha regenereeriv toime.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 2*200 ml E948

Professionaalne hooldus: