OSMO SENS DRAINAGE
KODUHOOLDUSKOMPLEKT 

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Soolamähis: taastab mineraalainete tasakaalu, aktiveerib naha oksünenatsiooni. Tänu osmootilisele rõhule soodustab liigse vedeliku välja viimist. Keha kujundamine. Puhastab nahka. Eemaldab toksiine. Parandab rakkude ainevahetust. Pehmendab ja puhastab nahka.

Õli: lisab elujõudu ja mugavustunnet, suurendab töövõimet, parandab vere- ja lümfiringet, avaldab mõju rasvkoele ja parandab naha elastsust

Kasutamine: 

1. Soolamähis: valmistada soola ja õli segu mõõdutopsis (1/3 soola ja 2/3 õli). Segada kokku ja kanda taldalele ja säärtele massaži liigutustega. Masserige ringliigutustega ja pekse dušši all jäägid maha. 
2. Vannilisandina: täitke vann veega 35-37°С. Lisage 2 peotäit soola ning natuke õli. Minge vanni, lõdvestuge. Lisaks stressi maandumisele ja meeldivatele aroomidele, nahk saab mineraalainete koguse ning muutub pehmeks. 15 min möödudes peske ainejäägid maha ja kuivatage nahk rätikuga. Õlikihi nahale ei tekki!

KOOSTISOSAD

SOOLAMÄHIS:

GERANDA SOOLADpuhtad ja valged kristallid, rikkad mineraalide ja mikroelementide poolest. Eriti tsingi poolest!

LEEDRI PUUDER : parandab mikrotsirkulatsiooni, võtab maha veresoonte spasme.

JAAPANI SAAFORA PUUDER : alandab tursed, põlatikuvastane toime. Tugevdab kapillaare.

 

ÕLI:

LOODUSLIKUD ÕLID : APRIKOOSI KIVIDE ÕLI, MAISI ÕLI, PÄIKESELILLEÕLI-taastab  nahastruktuuri, toitev ning niisutav toime.

EETERLIKUD ÕLID: piparmünt, teepuuõli, küpress, lavendel: tugevdab kappilaare, parandab mikrotsirkulatsiooni, vähendab turseid ning raskustunnet jalgades 

HOBUKASTANI EKSTRAKT: veresoonte ahenev toime, lümfi tsirkulatsiooni parandamine. 

PUNAVEINI EKSTRAKT: tugevdab veresoonte seinad, aitab veenipaisu korral, parandab mikrotsirkulatsiooni.

HAMAMELISE EKSTRAKT: flavoniidide ja P-vitamiini kõrge sisaldus. Tugevdab veresoonte seinad, parandab mikrotsirkulatsiooni.

MENTOOL: värskuse tunne, jahutusefekt, kerge tunne jalgades 

КAMPER: aktiviseerib vereringet

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 2 x 200 ml Е951

Professionaalne hooldus: