PIIMANÄÄRMETE METABOLISMI STIMULEERIV SEERUM
MULTI TONER SERUM BUST FORCE

KOSMEETILINE TOIME/KASUTUSSOOVITUSED
Rindu suurendav, pinguldav ja kuju taastav seerum suurendab kollageeni ja elastiini tootmist. See korrigeerib naha puudujääke, vähendades venitusarme, muutes kapillaaride võrgustiku vähem nähtavaks ning ennetades veresoonte kahjustusi.
Kasutamine: Avage ampull ja valage selle sisu väikesesse kaussi. Lisage kreem MORPHO-BUST VOLUME CREAM, segage spaatli abil ühtlaseks. Kandke rindadele ja dekolteepiirkonnale kergete masseerivate liigutustega. Kasutada 2 korda nädalas 3 nädalat kestva kuurina.
KOOSTISOSAD

DERMOKLORELLA: dermises ja dermise-epidermise piiril kollageeni ja elastiini tootmist soodustav mikrovetikas. Vähendab venitusarme, muudab veresoonte võrgustiku vähem nähtavaks.
HYDROXYPROLISILAN: taastab nahakudede struktuuri, aktiveerib fibroblastide jagunemisprotsessid, suunates nende tegevust. Venitusarmide vastane vahend, mis tervendab nahka ja blokeerib vananemismehhanisme.

ÕIEHAPPED: stimuleerivad naha uuenemist ja kollageeni tootmist, tõstes hüaruloonhappe sisalduse taset.
FIRMIDERM: naha toonuse ja elastsuse parandamine, vananemismehhanismide blokeerimine ja mikrotsirkulatsiooni stimuleerimine.
TRITISOL: nahka hetkeliselt pinguldav ja rindade kuju parandav kompleks.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 6x3ml ampullid + kauss E603

Professionaalne hooldus: 10x3ml ampullid E606