INTENSIIVNE SALENDAV KOMPLEKT KODUSEKS KASUTAMISEKS

KOSMEETILINE TOIME/KASUTUSSOOVITUSED
Uue põlvkonna preparaadid kehakuju modelleemiseks ning tselluliidi kõrvaldamiseks, mis arvestavad organismi bioloogiliste rütmidega ning rasvkoe moodustumise mehhanismidega. Intensiivne salendav kompleks koosneb öögeelist ja päevageelist.
Päevageel: Pärsib uute rasvavarude tekkimisprotsessi, aitab kaasa olemasolevate rasvaladestuste kiiremale lõhenemisele. Geel toimib biorütmide põhiselt, blokeerides lipogeneesi ning vähendades puusadele, jalgadele ning alakõhu piirkonda kogunenud rasva hulka. Kehakuju taastav kreem on kergelt soojendava toimega, mis stimuleerib vereringet.
Öögeel: Pärsib uute rasvavarude tekkimisprotsessi, aitab kaasa olemasolevate rasvaladestuste kiiremale lõhenemisele. Geel toimib biorütmide põhiselt, juhtides rasvade lagunemisproduktid vereringesse, blokeerides rasvarakkude moodustumisprotsess ning aidates kaasa kudede drenaažile. Kergelt jahutav toime.
Vahendite igapäevane kasutamine vähendab rasvarakkude arvu, tagab efektiivse lipolüüsi ning aitab kaasa rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamisele organismist.

 

KOOSTISOSAD

ADIPOSLIM: stimuleerib rasvarakkude lagunemist, parandab naha seisundit, ravib „apelsinikoore efekti“.
ADIPOLESS: blokeerib uute rasvarakkude moodustumis- ning kasvuprotsesse.
EETERLIKUD ÕLID: kamper, piparmünt, mentool – värskendav toime.

METÜÜLNIKOTINAAT: soojendava toimega nikotiinhappe tuletis, mis stimuleerib vereringet.
MIRICELINE: pärsib rasvarakkude „söögiisu“, blokeerib insuliini toimemehhanismi.
LEGAKTIVE: parandab drenaaži.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 2x100ml tuub komplektis E541

Professionaalne hooldus: puudub