KÕIGE EFFEKTIIVSEM SALENEMISVIIS

Dieetidest on kirjutatud juba nii palju, et vasturääkiv informatsioon teeb pigem kahju kui kasu. „Häid nõuandeid“ on sama palju kui on inimesi.
Seega ei kavatse me Teid erinevate metoodikate põhiliste vooruste ja/või puudujääkide kirjeldamisega koormata. ERICSON LABORATOIRE'i ideoloogia ei seisne dieedi retseptis, vaid valmis toote pakkumises, millest on reaalselt abi ning mis aitab ülekaalust kiiresti ning efektiivselt vabaneda. Sealjuures ei saa mainimata jätta toote mugavust ja turvalisust.

Kõige sagedamini otsivad dieetidest abi inimesed, kes on patustava toitumise ja elustiili tõttu kaalus juurde võtnud. Selliste klientide otsus viia oma kehakaal normi ning seeläbi tõsta elukvaliteeti aitab neil vältida yo-yo efekti – kehakaalu järsk tõus peale toitumise kontrollimise lõpetamist. Need kliendid, kes on võimelised toitumist ning füüsilist koormust puudutavaid nõuandeid järjepidevalt ning õigesti kasutama, saavutavad nähtavaid tulemusi, hindavad oma saavutusi ning jõuavad lõpuks oma eesmärgini.
Oleme aidanud paljusid inimesi – aitame ka Teid! 

Meie tooted on ABILISED iseseistav töös endaga. Preparaatide kasutamine ja toitumisrežiimi jälgimine TINGIMATA annavad kiire ja nähtava efekti ja toimivad võimsa AJENDINA  jätkamiseks: kontrollida enda kehakaalu, tunda ennast enesekindlana ning samm sammult liikuda IDEAALSE FIGUURI poole!

UUS programm FITNESSE: 3 toodet + toitumismetoodika. Vajutage siia, et saada lisainfot...

Kampaania: soetades terve komplekti saate shake’id KINGITUSEKS!