TURBO SLIM

                                                  “KOLMEKORDSE” toimega EKSPRESS-SALENDAV PROGRAMM                                                 TAASTAB SALEDA KEHAKUJU  REKORDILISELT VÄIKESE AJA jooksul 

Elame ajastul, kui inimeste suhtumine oma tervisesse ja selle mõistmine on põhjalikult muutumas. Aktiivne pikaealisus, soov näha välja oma bioloogilisest vanusest nooremana, hea enesetunne ja hingeline tasakaal on iga kaasaegse naise ja paljude meeste eesmärk. 

Kaootiline elustiil, VALE toitumine, vähene liikuvus ning füüsilise aktiivsuse puudujääk toovad endaga PARATAMATULT kaasa KEHAKAALU SUURENEMISE.

Soovi ÜLELIIGSETEST KILODEST KIIRESTI VABANEDA võib pidada positiivseks, kuid...

Proovime lühikese diagrammi abil endale ette kujutada, mis on viimase paari kuu jooksul aset leidnud ning mis KONKREETSED abinõud on vaja kasutusele võtta, et PROBLEEM KIIRESTI LAHENDADA.

ELUSTIILI MUUTUSED

VALE TOITUMINE 

=  KAALUTÕUS,KEHAMASSIINDEKSI SUURENEMINE 

=    SOOV TAASTADA SALEDUS

KOMPLEKSLAHENDUS: EKSPRESS-SALENEMISE programm TURBO-SLIM

TURBO-SLIM on “KOLMEKORDSE” toimega EKSPRESS-SALENDAV PROGRAMM, mis aitab vabaneda liigsetest kilodest “rasvavarude” põletamise teel, kõrvaldades tselluliidinähud, taastades saleda kehakuju ning hea enesetunde. Seda kõike on võimalik REKORDILISELT VÄIKESE AJA jooksul saavutada tänu 3 TOOTE SAMAAEGSELE KASUTAMISELE:

  • RASVAPÕLETAJAD – TURBO FAT BURNER
  • VEDELIKU VÄLJUTAMINE – TURBO SUPER DRAIN
  • SEEDIMISE NORMALISEERIMINE – TURBO SLIM WAIST

Lisaks sellele peab RANGELT järgmina ETTE MÄÄRATUD TOITUMISSKEEMI, teisisõnu DIEETI!

Tulemused saabuvad VÄGA KIIRESTI.

RASVAPÕLETUSTABLETID+JOOK  Preparaadikompleks, mis aitab kaasa rasvavarude intensiivsele põletamisele. Kompleks koosneb 20 koostisosast, mille eesmärgiks on vähendada kehakaalu. KASUTAMINE: IGAPÄEVASELT 6 päeva jooksul KATKEMATU KUURINA.

SUPER-DRENAAŽ  Efektiivseks salenemiseks ning intensiivseks vedelikuväljutamiseks mõeldud jook. Preparaat koosneb kontsentreeritud taimsetest ekstraktidest ning sellel on üsna kõrge kofeiinisisaldus (33 mg/100 ml). Diureetiline toime võimaldab efektiivselt väljutada vedelikku ning vabaneda toksiinidest, mis aitab lõppkokkuvõttes kaasa kaalu vähenemisele. KASUTAMINE: IGAPÄEVASELT. Ühest pakist piisab 12 päevaks

  NÄRIMISKUUBIKUD  14 taimset päritolu koostisosast koosnevad kuubikud. Erinevate puuviljade, taimete ja kiudainete kombinatsioon aitab kaasa seedimise normaliseerimisele ning tagab regulaarse seedetrakti tühjendamise, puhastades organismi jääkainetest, mis aitab lõppkokkuvõttes kaasa kaalu vähenemisele. KASUTAMINE: IGAPÄEVASELT. Ühest pakist piisab 10 päevaks

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
SUPER DRENAAŽ
500 ml
RASVAPÕLETUSTABLETID
3*12 tk 
NÄRIMISKUUBIKUD 10 tk
KASUTAMISE METOODIKA ja DIEEDI PIDAMINE