FÜTOKAPSLID BIO-OPTIC


KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Need kapslid sisaldavad taimsete ekstraktide ja tuegvatoimelise fütokompleksi segu, mis taastab silmaümbrusnaha elastsuse ning toonuse. Võitleb edukalt tundliku silmaümbrusnaha vanuseliste muutuste vastu. Nahk muutub siledaks ning vanuselistele muutustele vähem vastuvõitlikuks. Kapslitesse pakitud vitaminiseeritud kontsentraat on looduslik nektar, mis leevendab igapäevast silmaümbrusnaha väsimust. Naha toitmiseks ning kortsude silumiseks piisab juba selle vahendi ühest tilgast.
Kasutamine: Kanda kergete patsutavate liigutustega nahale kontsentraadi täieliku imendumiseni. Kasutada õhtul pärast meigi eemaldamist kuurina 50 päeva järjest 2 korda aastas.

KOOSTISOSAD

SILLOX GT/ROHELISE TEE EKSTRAKT: tugev antioksüdant, taastab naha toonuse ja elastsuse.
PÕLDKUUSE EKSTRAKT: sisaldab ränihapet, stimuelerib fibroblaste. Pindmiste kortsude võrk kaob, sügavad kortsud muutuvad vähem märgatavaks, taastuvad naha elastsus ning toonus.
NARTSISSI ÕITE EKSTRAKT: rahustab.
E-VITAMIIN: antioksüdant, vananemisvastane mõju.

MUSTSÕSTRASEEMNETE ÕLI: sisaldab kuni 40% linool- ning 25% gammalinoliinhappeid, mis vähendavad epidermise veekadu ning taastavad epidermaalse barjääri. Nahk muutub siledaks, elastseks, vanuselistele muutustele vähem vastuvõtlikuks.
AASIA TSENTELLA EKSTRAKT: parandab mikrotsirkulatsiooni ja kudede oksügenatsiooni, stimuleerib regeneratsiooni.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: klaaspurk 50 kapsliga E232

Professionaalne hooldus: puudub