TAASTAV KREEM-KONTSENTRAAT SILMADELE


KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Lahendab kõik silmaümbrusnaha probleemid. Kreem on üheaegselt nii kortsude, silmaaluste „ringide“ ja „kottide“ vastane kui ka nahka rahustav vahend. Ennetab uute kortsude teket. Pehmendab õrna silmaümbrusnahka. Avaldab õrna lipolüütilist toimet, viib periorbitaalsest piirkonnas välja sinna kogunenud rasvad ja vee.
Kasutamine: kantakse hommikul ja õhtul silmaümbruspiirkonda pärast meigi eemaldamist.

KOOSTISOSAD

ALGIISIUM S: toimib edukalt korraga mitmes suunas. Niisutab, avaldab lipolüütilist mõju, võitleb efektiivselt vananemise vastu (kaitseb nahkkatte lipiide vabade radikaalide kahjustava mõju eest). Samuti takistab Algiisium valkude vaheliste põikisidemete teket (valkude aglomeratsiooni), mis vähendavad naha elastsust. Algiisiumil on ka põletikuvastane mõju, mis soodustab silmapiirkonna kudede tursumuse vähenemist.
DNA: sellel molekulil on tugev toniseeriv ning naha struktuuri taastav toime, kuna see varustab rakke nende uuenemiseks vajalike „ehitusmaterjaliga“. Tugev niisutaja, looduslik UV-filter.
KUMMELI EKSTRAKT: avaldab nahale antiseptilist ja rahustavat toimet. Sisaldab asuleeni ja alfa-bisabolooli.

GINKO BILOBA EKSTRAKT: venotoonik ja vasoprotektor, stimuleerib rakmetabolismi, antioksüdant.
E-VITAMIIN: kaitseb, seob vabu radikaale, ennetab vananemist.
SAIALILLEÕLI: kõrge karotinoidide sisaldus, desinfitseeriv ja haavade tervenemist soodustav mõju, vähendab ärritusi ja põletikke.
JOJOBA ÕLI: tugevdab kaitsvat hüdrolipiidset kile, tagab optimaalse veebalansi, tõstab naha elastsust.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: tuub 20 ml  E21

Professionaalne hooldus: 30 ml tuub E05