SLIM DRINKS

KÕIGE EFEKTIIVSEM SALENEMISMEETOD

Dieetidest on väga palju kirjutatud. Vasturääkiv informatsioon on igas mõttes kahjulik, seega ei kavatse me Teid erinevate metoodikate põhiliste vooruste ja/või puudujääkide kirjeldamisega koormata. ERICSON LABORATOIRE'i ideoloogia ei seisne dieedi retsepti, vaid valmis toote pakkumises, millest on reaalselt abi ning mis aitab ülekaalust kiiresti ning efektiivselt vabaneda. Sealjuures ei tohi unustada mugavust ja turvalisust. Võite jätta mõtted sellest, et restoranide ja kohvikute menüüdest kindlate söökide valimine aitab järgida dietoloogide soovitusi. Dieettoidu valmistamine ei ole sugugi lihtne ülesanne, lisaks teadmistele on selleks vaja ka õigeid toiduaineid, kogemust ja motivatsiooni. Ainus Õige meetod on kõrge proteiinisisaldusega dieedid. Kõige sagedamini otsivad dieetidest abi inimesed, kes on väära toitumise ja elustiili tõttu kaalus juurde võtnud. Selliste klientide otsus viia oma kehakaal normi ning seeläbi tõsta elukvaliteeti aitab neil vältida yo-yo efekti – kehakaalu järsku tõusu pärast toitumise kontrollimise lõpetamist. Need kliendid, kes on võimelised toitumist ning füüsilist koormust puudutavaid nõuandeid järjepidevalt ning õigesti järgima, saavutavad nähtavaid tulemusi, hindavad oma saavutusi ning jõuavad lõpuks oma eesmärgini. Oleme aidanud paljusid inimesi – aitame ka Teid!

SLIM DRINKS programmi eelised:
tarbitud kalorihulk on kontrolli all
täisväärtuslik toidusedel, mis sisaldab kõiki vajalikke toitaineid: valke, vitamiine, mineraalühendeid ja mikroelemente.
loomuliku ketogeneesiprotsessi (rasvavarude mobiliseerimine energiaallikana) aktiveerimine organismis
ei teki pidevat näljatunnet ega kroonilist väsimust

KUIDAS KASUTADA:
Dieet piirab kalorite tarbimist, säilitades samas normaalse valkude, vitamiinide ja mikroelementide tarbimise taseme, mobiliseerib organismi rasvavarud ning aitab püsida suurepärases vormis! Programm koosneb kahest etapist: aktiivse valgutarbimise etapp ja valikulise valgutarbimise etapp.


TULEMUS
: esimese nädalaga kaob kuni 5 kg, järgneva „toetava“ perioodi jooksul moodustab kaalukaotus kuni 2 kg nädalas.

Peamised SLIM DRINKS toodete kvaliteedi näitajad:
üks kokteil sisaldab 15.5-17.9 grammi valku
aminohapete tasakaalustatud valik – ainult piimaproteiinid. Valkude õige vahekord parandab seedimist ja omastatavust. Kokteilides sisalduvad 8 ASENDAMATUT aminohapet tagavad täisväärtusliku toitumise!
puhastus geelfiltratsiooni meetodil
piisav kogus vitamiine ja mineraalaineid
minimaalne rasvasisaldus, ei sisalda rafineerimata suhkruid ega ASPARTAAMI
madal kalorsus (1 kokteil – 75-130 kcal)

Mugav kasutada:
1 kokteil – üks portsjon

Head maitseomadused:
meeldiv maitse ja lõhn
6 kõige populaarsemat maitset arvestavad individuaalseid toidueelistusi

Majanduslik külg:
Tooted on müügil väikestes kogustes ning soodsa hinnaga, mis võimaldab hoida rahakulu väiksena, võttes kaalust alla ning säilitades suurepärast vormi. Neid võib kasutada ka hüperproteiinsete preparaatidena intensiivsete spordi- või fitnessitreeningute puhul.

Hinnalised nõuanded:

• jooge päevas 1,5-2 l vett või suhkruta teed (soovitatavalt taimeteed) 
• olge füüsiliselt aktiivne –käige iga päev jala ning tehke igal nädal trenni(vähemalt 1 tund ujumist, jõusaalitreeningut jne)
• ärge jätke söögikordi vahele ning üritage saada lahti „käigu pealt“ näksimise harjumusest: sööge regulaarselt samadel kellaaegadel, hoolitsege selle eest, et Teie toiduvalik oleks mitmekesine                                                                korraldage „puhastuspäevi“ HIGH PROTEIN kokteilide abil enne ja pärast suuri söömaaegu (tähtpäevad, peod, külaskäigud, jne                                                                                                                                                             ärge kaaluge ennast pärast iga söögikorda – kontrollige oma kaalu mitte enam kui kord nädalas.                                                                                                                                                                         

SARJA PREPARAADID

 Nimetus
 Maht
ŠOKOLAADIMAITSELINE KOKTEIL
200 ml
VANILJEMAITSELINE KOKTEIL 200 ml
PUUVILJA KOKTEILID (SMOOTHIE) BANAAN/MANGO/MAASIKA 200 ml
AEDVILJA SUPP FITNESS SOUP 2*320 ml
ÕIGETE TOIDUAINETE VALIK